Aya Seyahat

Jules Verne

Aya Seyahat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-01
YAZAR Jules Verne
ISBN 6055430764
DOSYA FORMATI 7,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kaston, gözlerini açtığında yerde sırtüstü yatıyordu ve yüzüne bir şeyler bulaşmıştı. Elini yüzüne götürdüğünde bunun kan olduğunu fark etti.Ayağa kalktı ve olanları hatırlamaya başladı. Kalktı, sonra hatırlamaya başladı... Saat on kırk altıda... Çevresine bakındığında, saatin de kırılmış, parçalarının yerlere saçılmış olduğunu fark etti. Demek silah ateşlenmişti!...Bir süre daha hareketsiz olarak öylece kaldıktan sonra ağır ağır dışarı çıktı. Hiçbir şey göremiyordu, her taraf simsiyah bir dumanla kaplanmıştı. Solunda yanan bir ağaç fark etti, bu onu yeniden güçsüzleştirmişti. Bir anda kulübenin önüne yığılıvermişti.Evlerde, işyerlerinde kısaca her yerde kırılmadık bir tek cam bile kalmamıştı. Silahın ateşlenmesinden saatler sonra bile, insanların kulakları hiçbir şey duymuyordu..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aya Seyahat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aya Seyahat.

... başlayıp son model bir uzay mekiğiyle aya seyahatinizi tamamlayın ... Aya Seyahat - Nedir ve Nasıl ... . Ana Sayfa » Beceri Oyunları » Aya Seyahat. Aya Seyahat oyunu hakkında bilgi. Aya Seyahat. 223 likes · 21 were here. Local business. Create New Account. Not Now. Aya Seyahat. Local business in Çanakkale, Turkey. Tahta uzay gemisini geliştire geliştire aya seyahat edecek hale gelin. Ok tuşlarıyla ya da WASD ile aracı kontrol edin. Havada ilerlerken bonusları toplayıp para kazanın. Film saniyede ... Aya Seyahat | bkmkitap.com ... . Havada ilerlerken bonusları toplayıp para kazanın. Film saniyede 16 kare hizinda oynatildiginda 14 dakika surmektedir. Aya Seyahat ilk gosterildigi yillarda cok populer olmustur ve Melies'in cektigi yuzlerce fantezi filmi arasinda en iyi bilinen filmdir. filmde de içlerindeki deliliği birbirlerinden cesaret alarak dışa vuran 4 kişi, caminin minaresinden uzay roketi yapıp, iki ucuna helyum balonu takarak, aya seyahat ederler... AYA SEYAHAT. 02 Ocak 2009 Cuma | Son Güncelleme: 02 Ocak 2009 Cuma. İnsansız uzay gemileri ile aya seyahat için pekçok ön hazırlıklar, denemeler ve araştırmalar yapıldı. ...biri uzay yolculuğu, televizyon, oksijen tüpü gibi bilimsel gelişmeleri öngörmesidir.Engin Yayıncılık Jules Verne'in en önemli ve en çok okunan yapıtlarından Aya Seyahat'i okurlarına kıvançla sunar. Aya Seyahat (1902). A Trip to the Moon. 13 dk. Profesör Barbenfouillis'ın aya sehayati diğer bilim adamlarına anlatışıyla başlıyor film. Aya Seyahat Oyunu. Tweetle. Etiketler : Aya Seyahat Oyunu. Kraloyunla Yepyeni bir oyunla her zaman ki gibi sizlerleyiz.Yapmanız gerekenler o kadar basitki kısaca şunlar.Tahta bir uzay gemsiyle... Aya Seyahat Açıklaması: Aya giden ilk Türk olmak ister misiniz? İlk başlarda tahtadan bir roket ile aya gitmeye çalışırken oyunun sonlarına marketten aldığımız güçlendirmelerle beraber gerçek bir uzay... beyenmedim. başta bir kişinin seyahate karşı çıkmış olması bir yere bağlanır diye ümit ediyordum, bağlanmadı. Sonda mürettebattan bir kişinin ayda kalması bir yere bağlanır diye umuyordum o da... Aya Seyahat izle, Aya Seyahat full izle, Aya Seyahat hd izle, Aya Seyahat türkçe dublaj izle, Bir grup astronot Ay a gitmek için hazırlık yapmaktadır. Bütün hazırlıklar tamamlanır ve aya ayak basılır. Nice zaman sonra bu vaadin yalan olduğunu anlayan ve bunu kendilerine dert eden dört köylü, bir cami minaresini uzay mekiğine dönüştürerek aya seyahat etme girişimi için çabalar. Aya Yolculuk. Yönetmen: Georges Méliès Oyuncular: Georges Méliès, François Lallemen...