Doğuda Bulutlar Kırmızıdır

Gülseren Günana

Doğuda Bulutlar Kırmızıdır
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-04-01
YAZAR Gülseren Günana
ISBN 9944790758
DOSYA FORMATI 7,70 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dağ eşkiyalarıKimsenin önüne geçemediği törelerAşiretler arası ölümüne kavgalarBarış olduğundan bedel olarakDüşmana gelin giden, çoğu zamanda ikinci, üçüncü kadın olan gençkızlar…Bu yüzden intihar eden kızlar veya taze gelinlerHayatın acımazlığıyla yoğrulan sert kadınlarHerkese kök söktüren, boyun eğdiren ilk kadın olduğu için imparatoriçe diye anılan zozanEzilen, yıpranan, kocasından ve ilk kadından, herkesten, hergün dayak yiyen ikinci kadın,Barış bedeli, gelin cano,Bütün bu olanlara ve yaşadıklarına isyan eden gülcan.Jandarmadan korkan köylüler…Jandarmalara aşık olan kızlar…Anlayışsız erkekler, gelinleri ezen kaynanalar, acımasız töreler, kan davalar…Ve ufukta varolan kırmızı bulutlar…Ve bütün bunları yaşayan ve anlatan delal…Sarsıcı şaşırtıcı, zor inanılır ve kafa karıştırıcı bir roman…Tıpkı doğu gibi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Doğuda Bulutlar Kırmızıdır i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Doğuda Bulutlar Kırmızıdır.

...om'da. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! 13 TL ... Ynt: Delal: Doğuda Bulutlar Kırmızıdır - Gülseren Günana ... . Jandarmadan korkan köylüler... Jandarmalara aşık olan kızlar.... Anlayışsız erkekler, gelinleri ezen kaynanalar, acımasız töreler, kan davaları.... Ve ufukta varolan kırmızı bulutlar.... Gülseren Günana imzası taşıyan Doğuda Bulutlar Kırmızıdır pdf indirme bağlantısına bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Fakat şu an konumuz Doğuda Bulutlar Kırmızıdır kitabı pdf okuma kaynağıdır. 9789944790758. 326 ... Doğuda Bulutlar Kırmızıdır Gonca Yayınevi | 9789944790758 ... . Fakat şu an konumuz Doğuda Bulutlar Kırmızıdır kitabı pdf okuma kaynağıdır. 9789944790758. 326438. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır. Gonca Yayınevi. 20.00. Türk Edebiyatı. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır. Yeni. Ücretsiz Kargo. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır. %55. 20,00 TL. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır. HAVALE :8,91 TL %1 EFT İndirimi. Gonca Yayınevi Fiyatı düşünce haber ver! Gülseren Günana, Edebiyat, Türk Edebiyatı kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır ki...