Türk Halk İnançlarında Beslenme

Dr. Yaşar Kalafat

Türk Halk İnançlarında Beslenme
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-05-24
YAZAR Dr. Yaşar Kalafat
ISBN 9752675599
DOSYA FORMATI 4,12 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

‘Türk Halk İnançlarında Beslenme’ isimli bu çalışmamız da benzeri çalışmalarımızda olduğu gibi büyük ölçüde evvelce verilmiş bildiriler ve armağan kitapları ile ilgili dergilerde yeralmış yazılarımızdan oluşmuştur. Bunlardan bir kısmına zaruri ilaveler yapılabilmiş ve diğer bir kısmına ise gerekli ön hazırlık yapılmış olmasına rağmen hazırlanılan yeni malzemenin eklenilmesi imkânı bulunamamıştır. “tuz”, “ekmek”,“sarımsak”, “aşermek”, “su” kısmen “elma” kısmen “helva” bunlardandır. Alandan monografi derlenirken ağırlık verdiğiniz objenin yanı sıra diğer kod oluşturmuş inanç unsurları da gündeme gelebilmekte, bunlarla ilgi yeni fonksiyonlar veya farklı yaklaşımlar da derlenebilmektedir. Yumurta-inanç bağlantısını incelemek için yapılan çalışmalar oldukça yenidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Türk Halk İnançlarında Beslenme i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Türk Halk İnançlarında Beslenme.

...o. Tanzimat Dönemi İmar Meclisleri (1845-1846) Türk Tarih Kurumu Yayınları ... Türk Halk İnançlarında Beslenme - Dr. Yaşar Kalafat : %20 İndirimli ... . 24.80 TL. "Türk Halk İnançlarında Beslenme" isimli bu çalışmamız da benzeri çalışmalarımızda olduğu gibi büyük ölçüde evvelce verilmiş bildiriler ve armağan kitapları ile ilgili dergilerde yeralmış... Türk Halk İnançlarında Beslenme. Beslenme farklı boyutları olan ve farklı disiplinlerin araştırma alanına girebilen bir konudur. Köklü kültürlerde beslenme konusu sadece besinlerin besin değerleri... " ... Türk Halk İnançlarında Beslenme | Kitap.net ... . Köklü kültürlerde beslenme konusu sadece besinlerin besin değerleri... "Türk halk inançlarında beslenme". için 11 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Türk halk inançlarında beslenme. Yaşar Kalafat. Satıcı. 'Türk Halk İnançlarında Beslenme' isimli bu çalışmamız da benzeri çalışmalarımızda olduğu gibi büyük ölçüde evvelce verilmiş bildiriler ve armağan kitapları ile ilgili dergilerde yeralmış yazılarımızdan... 27.28 TL. "Türk Halk İnançlarında Beslenme" isimli bu çalışmamız da benzeri çalışmalarımızda olduğu gibi büyük ölçüde evvelce verilmiş bildiriler ve armağan kitapları ile ilgili dergilerde yeralmış... Kitap : Türk Halk İnançlarında Beslenme, Yazar : Yaşar Kalafat, Yayınevi : Berikan Yayınları - 9789752675599 - Fiyat: 20,94 TL. Türk Halk İnançlarında Beslenme. Size haber verelim. Yaşar Kalafat adlı yazara ait Türk Halk İnançlarında Beslenme kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Türk Halk İnançlarında Beslenme. Bu mukavemetin mayası da harcı da halk kültürüdür. Halk kültüründe ortakların demokratik bir saf oluşturmaları bu gücün yenilmezliğini sağlar. Türk Halk İnançlarında Beslenme Yaşar Kalafat. Açıklama : Türk Halk İnançlarında Beslenme isimli bu çalışmamız da benzeri çalışmalarımızda olduğu gibi büyük ölçüde evvelce verilmiş bildiriler ve armağan kitapları ile ilgili dergilerde yeralmış... Araştırma - İnceleme kategorisinde yer alan Yaşar Kalafat - Türk Halk İnançlarında Beslenme kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Türk Halk İnançlarında Beslenme en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Türk Halk İnançlarında Beslenme. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Türk Halk İnançlarında Beslenme isimli bu çalı...