Tarçın ve Barut

Eli Brown

Tarçın ve Barut
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-07
YAZAR Eli Brown
ISBN 6056424854
DOSYA FORMATI 4,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Aşkın ve iştahın anarşist masalı Tarçın ve Barut baş döndürücü ve çarpıcı bir üslupla yaratılmış eşsiz bir hayal ürünü; tıpkı derin ve sarsıcı okyanuslar gibi. Ünlü İngiliz şef Owen Wedgwood denizlerin korkulu rüyası gizemli kadın korsan Çılgın Hannah Mabbot tarafından kaçırılıyor. Çılgın Mabbot onun hayatına karşılık tek bir şart öne sürüyor; gemideki az miktarda malzemeyle her Pazar birbirinden farklı ve seçkin ziyafetler hazırladığı sürece Wedgwood’un yaşamasına izin verilecek. Wedgwood kendisini esir alan Kaptan Mabbot’u çayla tütsülenmiş yılan balığı, ananas-muz şırasıve hindiba soslu sülüngibi lezzetlerle memnun etmeye çalışırken aslında onun da bir kuşatma altında olduğunu fark ediyor. Mabbot’un bütün çılgınlığının bir sebebi ve her şeyin altında yatan bir planı var... Flying Rose okyanusta ilerlerken Wedgwood başlangıçta korktuğu tuhaf yol arkadaşlarına güvenmeyi öğreniyor: örgü örmeyi çok seven heybetli bir dev, kaptanlarını savunmaya yemin etmiş bir çift dövüş sanatı ustası ve Wedgwood’un hiç sahip olamadığı çocuğun yerine koyduğu işitme engelli kamarot. Tarçın ve Barut’un sayfalarında okuru hem nefes kesici bir serüven hem de ağız sulandırıcı bir ziyafet bekliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tarçın ve Barut i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tarçın ve Barut.

...n dizimize TARÇIN VE BARUT'la devam ediyoruz, afiyetle okuyun diye!Aşkın ve iştahın anarşist masalı Tarçın ve Barut baş döndürücü ve çarpıcı bir üslupla yaratılmış eşsiz bir hayal ürünü ... Tarcin ve Barut - Arama Sonuçları ... ... Aşkın ve iştahın anarşist masalı Tarçın ve Barut baş döndürücü ve çarpıcı bir üslupla yaratılmış eşsiz bir hayal ürünü; tıpkı derin ve sarsıcı okyanuslar gibi. Aşkın ve iştahın anarşist masalı Tarçın ve Barut baş döndürücü ve çarpıcı bir üslupla yaratılmış eşsiz bir hayal ürünü; tıpkı derin ve sarsıcı okyanuslar gibi. Roman dizimize TARÇ ... Tarçın ve Barut Pdf Kitap İndir - Pdf Kitap İndir Download ... . Aşkın ve iştahın anarşist masalı Tarçın ve Barut baş döndürücü ve çarpıcı bir üslupla yaratılmış eşsiz bir hayal ürünü; tıpkı derin ve sarsıcı okyanuslar gibi. Roman dizimize TARÇIN VE BARUT'la devam ediyoruz afiyetle okuyun diye! Tarçın ve Barut'un sayfalarında okuru hem nefes kesici bir serüven hem de ağız sulandırıcı bir ziyaret bekliyor. Forgetten Password? Home ›. Details for: Tarçın ve Barut. Tarçın ve Barut / Eli Brown ; çeviren : Nejla Özgür Şeker ; düzelten : Özgür Çelenk ; yayına hazırlayan : Güzin Yalın. Roman dizimize TARÇIN VE BARUT'la devam ediyoruz, afiyetle okuyun diye! Tarçın ve Barut'un sayfalarında okuru hem nefes kesici bir serüven hem de ağız sulandırıcı bir ziyaret bekliyor. Tarçın ve Barut. Roman dizimize TARÇIN VE BARUT'la devam ediyoruz, afiyetle okuyun diye! Tarçın ve Barut'un sayfalarında okuru hem nefes kesici bir serüven hem de ağız sulandırıcı bir ziyaret bekliyor....