Sınıfta İsyan Var

Steven B. Frank

Sınıfta İsyan Var
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-08-27
YAZAR Steven B. Frank
ISBN 6052036495
DOSYA FORMATI 10,49 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Altıncı sınıf öğrencilerinin hayatını istila eden bir şeyler var. İçlerinden biri bu istilayı durdurmak isterse neler olur? Sam, birinci sınıftan beri çocukluğunu çalan ödevlere artık katlanamıyor. Oysa Sam ve arkadaşları çocukluklarını geri istiyorlar! İyi de bu nasıl ve kimden istenir? Çocukların bunu istemeye hakları var mıdır? Ödevlerden çok daha zahmetli bir maceraya atılıyorlar. Çünkü öğrenme arzusunun ödeve ihtiyacı yoktur. Bu macerada Sam’i aşçı Alistair, matematik erbabı Catalina ve spor dehası Jaesang’dan oluşan okul takımı, zekâ küpü/dikbaşlı ablası Sadie ve teknoloji uzmanı Sean yalnız bırakmıyor. En önemli destekçisi de yaşlı ve inatçı komşuları emekli avukat Bay Kalman. Tabii ülkedeki tüm öğrenciler de peşlerine takılırsa… Yüksek Mahkeme’ye kadar giden uzun bir yol onları bekliyor. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? “Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!” Sam ve arkadaşlarının çocukluklarını yaşama arzusunu ve şaşırtıcı hukuk mücadelelerini anlatıyor. Öğretmenlerin tavsiye ettiği ve kendisi de öğretmen olan Steven Frank’ın kaleminden öğretici bir çocuk romanı: Öğrenme arzusunun ödeve ihtiyacı yoktur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sınıfta İsyan Var i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sınıfta İsyan Var.

...temiyoruz!". Steven B. Frank. Altıncı sınıf öğrencilerinin hayatını istila eden bir şeyler var ... OfisYurdu, Sınıfta İsyan Var ... . Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!" 21 TL. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!". 23.24 TL. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocu ... Sınıfta isyan var ... . 23.24 TL. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!". Steven B. Frank. Kitap Tanıtımı. Altıncı sınıf öğrencilerinin hayatını istila eden bir şeyler var. İçlerinden biri bu istilayı durdurmak isterse neler olur? Browsing the "Sınıfta İsyan Var!" Tag. Çocuklara kıymayın efendiler! Kitap, okul ve onunla ilgili görevlerle birer ağır işçi hâline getirilmiş çocukların "yaşam hakkı" talepleriyle başlattıkları isyanı konu... 21 TL. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!". Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!" Öğrencilerimin sınıf kitaplığını yaz tatili için eve taşıdım çünkü kitapların kaybolmasını istemiyorum. Hem Duru'nun kitap arşivi hem de arka kapağa kimlerin okuduğunu yazdığımız anı bırakma ritüelimiz... Çocukların bunu istemeye hakları var mıdır? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!" Sam ve arkadaşlarının çocukluklarını yaşama arzusunu ve şaşırtıcı hukuk mücadelelerini anlatıyor. Yazarın ikinci kitabı 'Class Action' geçen günlerde Türkçeye 'Sınıfta İsyan Var!' adıyla Gülfer Kırbaş tarafından çevrildi. 'Sınıfta İsyan Var', çocukluğa üstten bakan davranışları da alaşağı ediyor. Çocukların bunu istemeye hakları var mıdır? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!" Sam ve arkadaşlarının çocukluklarını yaşama arzusunu ve şaşırtıcı hukuk mücadelelerini anlatıyor. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!". 20.72 TL. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!"....