Özüm Uyanıyor

Özkan Günal

Özüm Uyanıyor
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-04
YAZAR Özkan Günal
ISBN 6056549175
DOSYA FORMATI 7,36 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Okumaya başlayacağınız bu kitaptaGönüller Sultanı Melâmî Mürşid-i Kâmili efendimin bu fakirde oluşturduğu mânâ zevklerini bulacaksınız.İlahi aşkın ve maneviyatın gönlümüzce dile getirebildiğimiz kadarını aktarmak içi gayret ettik.İrfâniyet birdir ve bu irfâniyet Cenab-ı Allah’ın kemaliyle tecelli ettiği Muhammedî irfaniyettir.Gönül birdir ve bu gönül Cenab-ı Allah’ın sığdığı beytullah olan Muhammedî gönüldür.Aşk birdir ve bu aşk Cenab-ı Allah’ın zuhuru olan Muhammedî aşktır.Güzelliğini anlatacak cümleler kurulamıyor, aşk’ın olduğu yerde akıl mat, dil lâl oluyor. Bakışlarım konuşuyor fakirliğimde. İkrâm edilen sükûneti tadıyorum, Kendini gözlerimde, gözlerimden gör, her zerrede bir esmâsın ve acemiliğimi de hoş. Bekleyecek zaman geride kaldı, çıktım aşk’ın rahminden. Kalbime döllenen irfanın zuhuru tecellide. Varlığım delil sana.Gönlümüz.Canımın cananı gönüller sultanı, Melami Mürşid-i Kâmili zâhir-batın babam olan ve zâhir batın oğlu olmakla onur duyduğum, ay olan bu fakirden ışığını yansıtan güneş, İbrahim Günal ile birliktedir. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Özüm Uyanıyor i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Özüm Uyanıyor.

....Subject(s): TASAVVUF ŞİİRİ, TÜRK DDC classification: 811 ... Özüm Uyanıyor ... .2309. Okumaya başlayacağınız bu kitapta, ilahi aşkı ve maneviyatı gönlümüzce dile getirebildiğimiz kadar aktarmak için gayret ettik. Aşk birdir ve bu aşk Cenabı Allah'ın zuhuru olan Muhammedi aşktır. Okumaya başlayacağınız bu kitapta Gönüller Sultanı Melâmî Mürşid-i Kâmili efendimin bu fakirde oluşturduğu mânâ zevklerini bulacaksınız. İlahi aşkın ve maneviyatın gönlümüzce dile getirebild ... Özüm Uyanıyor | Katalog ... . İlahi aşkın ve maneviyatın gönlümüzce dile getirebildiğimiz... Özüm Uyanıyor. ₺11.25₺15.00. Ya Rab! Güzelliğin aklımı başımdan aldı! Aşkın sardı her yanımı, aşkınla g... R_aidefix0000000677108. #Özüm #Uyanıyor #Özüm Uyanıyor. Vipiri. Add Comment. Özkan Günal. Ya Rab! Güzelliğin aklımı başımdan aldı! Aşkın sardı her yanımı, aşkınla geliyorum. Yaklaştıkça yok oluyorum, yanında değer bulmaz gayrılar, Fakirliğimi getiriyorum. Genel Din ve Tasavvuf Kitapları >. Özüm Uyanıyor. Özüm Uyanıyor (9786056549175). Marka : Özkan Günal. Tedarikçi : Emek Yayınevi. Özüm Uyanıyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. Özüm Uyanıyor Nar-ı Aşk. 9.57 TL. Okumaya başlayacağınız bu kitapta. Gönüller Sultanı Melâmî Mürşid-i Kâmili efendimin bu fakirde oluşturduğu mânâ zevklerini bulacaksınız. Okumaya başlayacağınız bu kitapta, ilahi aşkı ve maneviyatı gönlümüzce dile getirebildiğimiz kadar aktarmak için gayret ettik. Aşk birdir ve bu aşk Cenabı Allah'ın zuhuru olan Muhammedi aşktır. Okumaya başlayacağınız bu kitapta, ilahi aşkı ve maneviyatı gönlümüzce dile getirebildiğimiz kadar aktarmak için gayret ettik. Aşk birdir ve bu aşk Cenabı All.. Özkan Günal. Y...