Eftelya İzinde Yitirilmiş Hayat

Necip İncin

Eftelya İzinde Yitirilmiş Hayat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-05-25
YAZAR Necip İncin
ISBN 6055402495
DOSYA FORMATI 12,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bazen nefretle, bazen aşkla ve hasretle andığı geçmişini, İstanbul’un herhangi bir sahilinde boğazın soğuk sularına anlatırken Ali Kemal, aslında kendisiyle içsel bir yolculuğa çıkar. Eftelya’dan ayrıldıktan sonra Ankara’da tekdüze bir yaşantısı varken nasıl olduğunu bilmeden girdiği hapishanede yaşadıkları onu gelecek hırsıyla doldurur. Ama gelecek zannettiği kadar kolay değildir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Eftelya İzinde Yitirilmiş Hayat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Eftelya İzinde Yitirilmiş Hayat.

...urur. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir ... Eftelya İzinde Yitirilmiş Hayat | Sözcü Kitabevi ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Eftelya İzinde Yitirilmiş Hayat. Eftelya İzinde Yitirilmiş Hayat. Marka : Kent Işıkları Yayınları. Ama yirmi yıla yakın beklemesi gerekir. Bu beklemede Leyla ile girdiği savaşta Eftelya'ya duyduğu aşk kendisini açığa çıkartırken... Eftelya İzinde Yitirilmiş Hayat kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Nec ... Eftelya İzinde Yitirilmis Hayat - Arama Sonuçları ... ... Eftelya İzinde Yitirilmiş Hayat kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Necip İncin kitapları ve Kent Işıkları Yayınları 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. The data of catalog based on open source database. All rights are reserved by their owners. [pdf, txt, ebook] Download book Eftelya : izinde yitirilmiş hayat / Necip İncin. online for free. 35 TL. Ama yirmi yıla yakın beklemesi gerekir. Bu beklemede Leyla ile girdiği savaşta Eftelya'ya duyduğu aşk kendisini açığa çıkartırken, olaylar dizisi Nesturi Keje'nin hikayesi ile doruğa ulaşır. Ürün Adı: Eftelya İzinde Yitirilmiş Hayat Ürün Kodu: 9786055402495 Basım Yılı: 2012 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt C...