İmam Humeyni'nin Penceresinden İmam Ali (a.s)

İmam Humeyni

İmam Humeyni'nin Penceresinden İmam Ali (a.s)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR İmam Humeyni
ISBN 6056492273
DOSYA FORMATI 8,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“…Hz. Ali’nin (a.s) nazarında iktidar “yırtık bir ayakkabından bile değersiz”dir. Değerli olan şey, adaletin uygulanmasıdır. Bir zımminin ayağından halhalının zorla alındığını duyduğu zaman “bu haberi duyduğunda, insan olan biri oracıkta kahrından düşüp ölse, yeridir!” diyen bir yönetici.. O kadar sade ve “halktan biri”ydi ki; mescidden içeriye giren bir yabancı orada kimin devlet başkanı, kimin yetkili, kimin avamdan olduğunu ayırt edemezdi!Salt “Biz Hz. Ali’nin (a.s) Şiasıyız, onun velayetine uyanlardanız” demekle Şia olunmaz. Yaşamımız onunkine benzemiyor ve onu örnek alarak yaşamıyorsak onun Şiası olduğumuzu söyleyemeyiz, söylersek yalan olur, palavra olur.…Ekmeğine tuz, sirke veya zeytinyağını katık yaparak karnını doyuran birinden bahsediyoruz. Böyle beslenen biri Hayber kapısını söküp atıyor! Bu iki durum birbirine zıttır ve İmam Ali böyle zıtlıkların toplamıdır işte!..”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İmam Humeyni'nin Penceresinden İmam Ali (a.s) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İmam Humeyni'nin Penceresinden İmam Ali (a.s).

...r. Değerli olan şey, adaletin uygulanmasıdır ... İmam Humeyni'nin Penceresinden İmam Ali - Kolektif - Tesnim... ... . Bu iki durum birbirine zıttır ve İmam Ali, böyle zıtlıkların toplamıdır işte!... Böyle beslenen biri Hayber kapısını söküp atıyor! Bu iki durum birbirine zıttır ve İmam Ali, böyle zıtlıkların toplamıdır işte!... İmam Humeyni'nin Penceresinden İmam Ali Kolektif. Ali Alinin a.s... Ali'nin (a.s) nazarında iktidar "yırtık bir ayakkabıdan bile değersiz" dir. Değerli olan şey, adaletin uygulanmasıdır. ... İmam Humeyni'nin Penceresinden İmam Ali | bkmkitap.com ... . Değerli olan şey, adaletin uygulanmasıdır. Bir zımminin ayağından halhalinin zorla alındığını duyduğu zaman "Bu haberi... ücretsiz Indir PDF İmam Humeyni'nin Penceresinden İmam Ali (a.s) Txt Doc torrent Satış değişimi internet üzerinden 6056492273 İmam Humeyni'nin Penceresinden İmam Ali (a.s) kitaplar epub Ali'nin (a.s) nazarında iktidar yırtık bir ayakkabıdan bile değersiz dir. Değerli olan şey, adaletin uygulanmasıdır. Bu iki durum birbirine zıttır ve İmam Ali, böyle zıtlıkların toplamıdır işte!... Hz. Ali (a.s.) döneminde de öyle idi. Zira siyasetsiz ve hükümetsiz bir İslam düşünülemez… Konuyu özetlemek gerekirse, İmam Ali (a.s.) ve İmam Humeyni (r.a.), dünyayı terk ettiler. 15 TL. Ali'nin (a.s) nazarında iktidar "yırtık bir ayakkabıdan bile değersiz" dir. Değerli olan şey, adaletin uygulanmasıdır. Bir zımminin ayağından halhalinin zorla alındığını duyduğu zaman "Bu haberi... Ürün Bilgisi. "... Hz. Ali'nin (a.s) nazarında iktidar "yırtık bir ayakkabıdan bile değersiz" dir. Bu iki durum birbirine zıttır ve İmam Ali, böyle zıtlıkların toplamıdır işte!... 11.70 TL. "... Hz. Ali'nin (a.s) nazarında iktidar "yırtık bir ayakkabıdan bile değersiz" dir. Değerli olan şey, adaletin uygulanmasıdır. Anasayfa İmam Humeyni`nin Penceresinden İmam Ali. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. Böyle beslenen biri Hayber kapısını söküp atıyor! Bu iki durum birbirine zıttır ve İmam Ali, böyle zıtlıkların toplamıdır işte!... ×. İmam Humeyni'nin Penceresinden İmam Ali. İmam Humeyni. "…Hz. Ali'nin (a.s) nazarında iktidar "yırtık bir ayakkabından bile değersiz"dir. Değerli olan şey, adaletin uygulanmasıdır. Bir zımminin ayağından halhalının zorla alındığını duyduğu zaman... 11.25 TL. "... Hz. Ali'nin (a.s) nazarında iktidar "yırtık bir ayakkabıdan bile değersiz" dir. Değerli olan şey, adaletin uygulanmasıdır. 10.50 TL. "... Hz. Ali'nin (a.s) nazarında iktidar "yırtık bir ayakkabıdan bile değersiz" dir. Değerli olan şey, adaletin uygulanmasıdır. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Tesnim Yayınları Yayınevine ait İmam Humeyni'nin Penceresinden İmam Ali kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın... Ali'nin (a.s) nazarında iktidar "yırtık bir ayakkabıdan bile değersiz" dir. Değerli olan şey, adaletin uygulanmasıdır. Bu iki durum birbirine zıttır ve İmam Ali, böyle zıtlıkların toplamıdır işte!......