Güliver'in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri

Jonathan Swift

Güliver'in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-09-17
YAZAR Jonathan Swift
ISBN 6052491102
DOSYA FORMATI 6,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gemideki yolculuğumuz tehlikelerle doluydu. Her geçen gün tehlikeler daha da artıyordu. Yeterince beslenemiyorduk; üstelik çok da yorgunduk. Önce on kişi açlığa yenik düşerek öldü. Onları zorunlu olarak denizin dibine uğurladık.Gemiyi ayakta tutabilmek için her ne kadar canımızı dişimize taktıysak da bu, bir işe yaramıyordu.Bu bölgede kasım ayı, yaz mevsiminin başlangıcı olarak kabul ediliyordu; çok sıcaktı. Fırtınalı günlerde batma, diğer günlerde ise sıcaktan nefes alamamakla karşı karşıya kalıyorduk.Bir gün, çok büyük bir fırtınaya yakalandık. O zaman, hayatlarımızın sonuna geldiğimiz duygusuna kapıldım. Gemi, dalgalar arasında bir fındık kabuğu gibi sağa sola yalpalıyor, her an batacak gibi oluyordu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Güliver'in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Güliver'in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri.

...ugen. Yayınevi: Erdem Çocuk. Basım Tarihi: 17 ... Güliverin Gezileri-Dünya Klasikleri - Jonathan Swift -Halkkitabevi ... .10.2016. Jonathan Swift Kitapları. Dünya Çocuk Klasikleri - Gulliver'in Gezileri. Günlük Ayakkabı. Bot. Babet. Çocuk Çanta. Sırt Çantası. Anasayfa Kitap&Film&Müzik Kitap Çocuk&Gençlik Çocuk Klasikleri Erdem Çocuk Klasikleri. %30İndirim. Çocuk Kitapları. Irene Adler. Sherlock Lupen ve Ben-Gizemli Tilki Avı. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Güliverin Gezileri Dünya Çocuk ... Dünya Çocuk Klasikleri - Gulliver'in Gezileri Kitabı ... . Ürün Adı: Güliverin Gezileri Dünya Çocuk Klasikleri 7-12 Yaş. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Güliver'in Gezileri en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Çocuk Kitapları. Güliver'in Gezileri Hakkında Bilgiler. Türü: Dünya Klasikleri. Jonathan Swift kaleminden Güliver'in Gezileri/Dünya Çocuk Klasikleri kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Çocuk Kitapları. Okul Çağı 7-12 Yaş. Dünya Çocuk Klasikleri Güliver in Gezileri. Alış-Veriş Listeme Ekle. Güliver'in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri. "Jonathan Swift" - diğer ürünler. Gulliver'in Gezileri. 10,00 TL. / Çocuk Kitapları. / 7 - 12 Yaş. Dünya Çocuk Klasikleri Güliverin Gezileri - Jonathan Swift. Erdem Yayınları. Jonathan Swift yazarı tarafından yazılan Güliver'in Gezileri/Dünya Çocuk Klasikleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. 3.24 TL. Gemideki yolculuğumuz tehlikelerle doluydu. Her geçen gün tehlikeler daha da artıyordu. Yeterince beslenemiyorduk; üstelik çok da yorgunduk. Önce on kişi açlığa yenik düşerek öldü. Çoçuk Kitapları/ Ocak 7, 2020. Jonathan Swift. Arka Kapak Yazısı. Swift'in 1726 yılında tamamladığı Gulliver'in Gezileri, Türk ve Dünya edebiyatında "100 temel eser" arasında yer almaktadır. Gulliver'in Gezileri. 14 14. Jonathan Swift. Güliver'in Seyahatleri. 8 8. Binbir Gece Masalları; Dünya Çocuk Klasikleri. 4.99 4.99. Mark Twain. Güliver'in Gezileri; MEB Tavsiyeli 100 Temel Eser. 12 12. Jonathan Swift. 12 12. Jules Verne. Seksen Günde Dünya Turu (Kısaltılmış Metin...