Sevgi Dolu Bir Yürek

Canan Tan

Sevgi Dolu Bir Yürek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-10-14
YAZAR Canan Tan
ISBN 6050931983
DOSYA FORMATI 12,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Arkadaşlarının sevgilisi, havuzun birincisi; biraz afacan ama çok sevimli, cıvıl cıvıl bir kız Elif…Yaşamayı çok seviyor, çevresindekilere mutluluk veriyor.Bir gün, talihsiz bir olay geliyor Elif’in başına.Ama Sevgi Dolu Bir Yürek’le aşılmayacak hiçbir güçlük yok…Elif’in tatlı mı tatlı dünyasına konuk olmaya,onun sevgi dolu yüreğine dokunmaya var mısınız?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sevgi Dolu Bir Yürek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sevgi Dolu Bir Yürek.

...ulundu. Yaptığınız aramaya benzer 32 adet ürün gösteriliyor ... Sevgi Dolu Bir Yürek ... . 13.20 TL. Ama Sevgi Dolu Bir Yürek'le aşılmayacak hiçbir güçlük yok… Elif'in tatlı mı tatlı dünyasına konuk olmaya, onun sevgi dolu yüreğine dokunmaya var mısınız? Sevgi Dolu Bir Yürek, yaşama sıkı sıkıya tutunmanın ve asla vazgeçmemenin insan yaşamını başından sonuna kadar daha değerli ve anlamlı kıldığını anlatan sevgi dolu, sıcacık bir öykü. "Sakin bir ev, kendi yetiştirdiğimiz çiçekler, ilham verecek ... Sevgi Dolu Bir Yürek - Canan Tan ... . "Sakin bir ev, kendi yetiştirdiğimiz çiçekler, ilham verecek kitaplar, sevilmeye değer birkaç arkadaş, acı veya pişmanlık vermeyen masum eğlenceler, gerçeğe bağlılık, güven... sevgi dolu bir yürek başlıklı videoyu buradan izleyebilir ayrıca dilersen cihazına indirebilirsin. Sevgi Dolu Bir Yürek. 26 Nisan 2020 Pazar, 14:11. 20 izlenme. Sevgi Dolu Bir Yürek kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Canan Tan kitapları ve Gendaş Çocuk baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 17.60 TL. Ama Sevgi Dolu Bir Yürek'le aşılmayacak hiçbir güçlük yok… Elif'in tatlı mı tatlı dünyasına konuk olmaya, onun sevgi dolu yüreğine dokunmaya var mısınız? Sevgi Dolu Bir Yürek yaşama sıkı sıkıya tutunmanın ve asla vazgeçmemenin insan yaşamını başından sonuna kadar daha değerli ve anlamlı kıldığını anlatan sevgi dolu sıcacık bir öykü. Sevgi Dolu Bir Yürek, yaşama sıkı sıkıya tutunmanın ve asla vazgeçmemenin insan yaşamını başından sonuna kadar daha değerli ve anlamlı kıldığını anlatan sevgi dolu, sıcacık bir öykü. Kargo dahil en ucuz13,20 TL +4,90 TL kargoSatıcıya Git. Sevgi Dolu Bir Yürek. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 04:41 Amazon Türkiye. Canan Tan. Arkadaşlarının sevgilisi, havuzun birincisi; biraz afacan ama çok sevimli, cıvıl cıvıl bir kız Elif...