Robert Kolej Uğrunda Bir Ömür

Cyrus Hamlin

Robert Kolej Uğrunda Bir Ömür
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-27
YAZAR Cyrus Hamlin
ISBN 9759953645
DOSYA FORMATI 11,38 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kurucusunun kaleminden Robert Kolej’in ortaya çıkış öyküsü…Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyrus Hamlin’in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık otuz beş yılını geçirdiği İstanbul’u oradaki okul mücadelesini, ilk öğrencilerini, gördüğü tepkileri, Avrupa ve Amerika’daki kolej dostlarını anlattığı bu hatırat; aslında, satır aralarında bize dair keşfedilmeyi bekleyen pek çok gerçeği bulabileceğimiz tarihi bir vesika hükmünde. Bütün bu yönleriyle bu çalışmanın modern Türk eğitim tarihi araştırmalarına önemli bir katkı, yabancı okullar konusuna merak salan kişiler için başucu, kitabı, her kesimden Türk insanının Robert Kolej’le ilgili okuyabileceği Türkçe müstakil iki eserden biri olduğunu söylemek mübalağalı olmaz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Robert Kolej Uğrunda Bir Ömür i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Robert Kolej Uğrunda Bir Ömür.

...kalı misyoner Cyrus Hamlin`in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık otuz beş yılını geçirdiği ... Robert Kolej Uğrunda Bir Ömür Cyrus Hamlin ... ... Kurucusunun kaleminden Robert Kolej'in ortaya çıkış öyküsü... Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyrus Hamlin'in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık otuz beş yılını geçirdiği... 34.40 TL. Kurucusunun kaleminden Robert Kolej'in ortaya çıkış öyküsü... Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyrus Hamlin'in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık ... Robert Kolej Uğrunda Bir Ömür Pdf | ÜCRETSİZ EĞİTİM ... ... Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyrus Hamlin'in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık otuz beş yılını... 31.50 TL. Kurucusunun kaleminden Robert Kolej'in ortaya çıkış öyküsü... Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyrus Hamlin'in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık otuz beş yılını... 36 TL. Kurucusunun kaleminden Robert Kolej'in ortaya çıkış öyküsü... Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyrus Hamlin'in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık otuz beş yılını... 30.38 TL. Kurucusunun kaleminden Robert Kolej'in ortaya çıkış öyküsü… Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyrus Hamlin'in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık otuz beş yılını... Kurucusunun kaleminden Robert Kolej'in ortaya çıkış öyküsü... Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyrus Hamlin'in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık otuz beş yılını geçirdiği... 31.50 TL. Kurucusunun kaleminden Robert Kolej'in ortaya çıkış öyküsü... Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyrus Hamlin'in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık otuz beş yılını... Ayşe Aksu. Kurucusunun kaleminden Robert Kolej'in ortaya çıkış öyküsü... Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyrus Hamlin'in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık otuz beş yılını... Kurucusunun kaleminden Robert Kolej'in ortaya çıkış öyküsü… Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyrus Hamlin'in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık otuz beş yılını geçirdiği... 33.75 TL. Kurucusunun kaleminden Robert Kolej'in ortaya çıkış öyküsü... Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyrus Hamlin'in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık otuz beş yılını... Alış-Veriş Listeme Ekle. Robert Kolej Uğrunda Bir Ömür. Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyrus Hamlin'in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık otuz beş yılını geçirdiği... 35.10 TL. Kurucusunun kaleminden Robert Kolej'in ortaya çıkış öyküsü... Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyrus Hamlin'in bütün hayatını içtenlikle kaleme aldığı ve yaklaşık otuz beş yılını... Kurucusunun kaleminden Robert Kolej'in ortaya çıkış öyküsü... Robert Kolej kurucusu Amerikalı misyoner Cyru...