CarolTuzun Bedeli

Patricia Highsmith

CarolTuzun Bedeli
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-20
YAZAR Patricia Highsmith
ISBN 9750739088
DOSYA FORMATI 6,61 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

New York’un büyük mağazalarından birinde sıradan bir tezgâhtar olan Therese’in hayatı, çekici ve zengin Carol’la karşılaşmasıyla aniden yön değiştirir. İki kadın görünüşte birbirinin tam tersidir: Therese ek gelir için mevsimsel işlere giren, sevmediği bir adamla birlikteliğini sürdüren, on dokuz yaşında bir genç kadındır; Carol ise zengin kocasından boşanmanın arifesinde, kültürlü, saray yavrusu evindeki hayatından bıkmış bir banliyö hanımı. Kaçmaya çalışsalar da, yüzyıl ortası Amerika’sının kuralcı toplumu onları takip eder. Therese ve Carol, mutluluklarına sahip çıkabilecek midir?Eşcinselliğin tabu olduğu 1952 yılında birçok yayıncı tarafından reddedilen roman, sonunda Claire Morgan imzasıyla ve Tuzun Bedeli adıyla basılabilmişti. Tüm beklentileri alaşağı eden kitabı bağrına basan okurlar, gözüpek yazarı da mektup yağmuruna tutmuşlardı. 1984 yılında nihayet Patricia Highsmith’in kendi imzasıyla ve Carol adıyla yayımlayabildiği, yakın zamanda beyazperdeye de uyarlanan roman, günümüzde 20. yüzyılın kült başyapıtlarından biri.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz CarolTuzun Bedeli i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap CarolTuzun Bedeli.

...sıradan bir tezgâhtar olan Therese'in hayatı, çekici ve zengin Carol'la karşılaşmasıyla aniden yön değiştirir ... Carol - Tuzun Bedeli Patricia Highsmith ... . 29.05 TL. New York'un büyük mağazalarından birinde sıradan bir tezgâhtar olan Therese'in hayatı, çekici ve zengin Carol'la karşılaşmasıyla aniden yön değiştirir. 33 TL. New York'un büyük mağazalarından birinde sıradan bir tezgâhtar olan Therese'in hayatı, çekici ve zengin Carol'la karşılaşmasıyla aniden yön değiştirir. Patricia Highsmith tarafından kaleme alınan Carol & Tuzun Bedeli Pdf Oku isimli 352 sayfadan oluşan kitap; CAN YAYI ... Pandora - Carol : Tuzun Bedeli - Patricia Highsmith - Kitap - ISBN... ... . Patricia Highsmith tarafından kaleme alınan Carol & Tuzun Bedeli Pdf Oku isimli 352 sayfadan oluşan kitap; CAN YAYINLARI yayınevinin 20/12/2018 Perşembe tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... Patricia Highsmith. New York'un büyük mağazalarından birinde sıradan bir tezgâhtar olan Therese'in hayatı, çekici ve zengin Carol'la karşılaşmasıyla aniden yön değiştirir. 14.70 €. New York'un büyük mağazalarından birinde sıradan bir tezgâhtar olan Therese'in hayatı, çekici ve zengin Carol'la karşılaşmasıyla aniden yön değiştirir. Carol-Tuzun Bedeli. ISBN: 9789750739088. New York'un büyük mağazalarından birinde sıradan bir tezgâhtar olan Therese'in hayatı, çekici ve zengin Carol'la karşılaşmasıyla aniden yön değiştirir. Therese ve Carol, mutluluklarına sahip çıkabilecek midir? tabu olduğu 1952 yılında birçok yayıncı tarafından reddedilen roman, sonunda Claire Morgan imzasıyla ve Tuzun Bedeli adıyla basılabilmişti. Carol - Tuzun Bedeli. 35,00. 26,25. New York'un büyük mağazalarından birinde sıradan bir tezgâhtar olan Therese'in hayatı, çekici ve zengin Carol'la karşılaşmasıyla aniden yön değiştirir. 22.75 TL. New York'un büyük mağazalarından birinde sıradan bir tezgâhtar olan Therese'in hayatı, çekici ve zengin Carol'la karşılaşmasıyla aniden yön değiştirir. Therese ve Carol, mutluluklarına sahip çıkabilecek midir? tabu olduğu 1952 yılında birçok yayıncı tarafından reddedilen roman, sonunda Claire Morgan imzasıyla ve Tuzun Bedeli adıyla basılabilmişti....