Ayetullah Hamenei'nin Penceresinden Kadın ve Aile

Ayetullah Seyyid Ali Hamenei

Ayetullah Hamenei'nin Penceresinden Kadın ve Aile
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Ayetullah Seyyid Ali Hamenei
ISBN 6056492266
DOSYA FORMATI 3,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“…Evliliği geciktirmeyin. Çocuklarınızı geciktirmeden evlendirin; evlenme çağına gelir gelmez evlenmelerini sağlayın.Evliliğin amacı huzurlu bir yuvadır. Aile toplumun nüvesidir. Erkek, kadından üstün değildir; Yüce Rabbimiz “ Mümin erkekler ve mümin kadınlar birbirlerinin velileridirler, iyiliği emreder, kötülükten sakındırırlar” buyurur. Kızlarınızı, istemediği biriyle evlenmeye zorlamayın, bu haramdır. Çeyiz ve mihriyeyi en asgari ölçülerde tutun, lüks hayata meyillenmeyin, pahalı düğünler istemeyin. Eş adayınızda sadece dürüstlük, dindarlık, iffet ve çalışkanlık arayın; maddiyat aramayın. Kadın ve aile, ülkenin birinci meseleleri arasındadır. Sağlıklı aile, sağlıklı bir toplum demektir. . Kadın, erkeğin emir kulu değildir; erkek, karısıyla iki ortak olduklarını ve yaşamı birlikte idare etmeleri gerektiğini bilmelidir…”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ayetullah Hamenei'nin Penceresinden Kadın ve Aile i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ayetullah Hamenei'nin Penceresinden Kadın ve Aile.

...lıklı aile, sağlıklı bir toplum demektir ... Ayetullah Hamenei'nin Penceresinden Kadın ve Aile ... ... Evliliğin amacı huzurlu bir yuvadır. Aile toplumun nüvesidir. Kadın ve aile ülkenin birinci meseleleri arasındadır. Sağlıklı aile, sağlıklı bir toplum demektir... Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Ayetullah Hamenei'nin Penceresinden Kadın ve Aile. Ayetullah Seyyid Ali Hamenei / Tesnim Yayınları. Kolektif. ". . . Evliliği geciktirmeyin. Ç ... Ayetullah Hamenei'nin Penceresinden Kadın ve Aile ... . Kolektif. ". . . Evliliği geciktirmeyin. Çocuklarınızı geciktirmeden evlendirin; evlenme çağına gelir gelmez evlenmelerini sağlayın. Evliliğin amacı huzurlu bir yuvadır. Aile toplumun nüvesidir. 15 TL. Eş adayınızda sadece dürüstlük dindarlık iffet ve çalışkanlık arayın; maddiyat aramayın. Kadın ve aile ülkenin birinci meseleleri arasındadır. Sağlıklı aile, sağlıklı bir toplum demektir... Eş adayınızda sadece dürüstlük dindarlık iffet ve çalışkanlık arayın; maddiyat aramayın.Kadın ve aile ülkenin birinci meseleleri arasındadır. Sağlıklı aile, sağlıklı bir toplum demektir... 9.30 TL. Eş adayınızda sadece dürüstlük dindarlık iffet ve çalışkanlık arayın; maddiyat aramayın. Kadın ve aile ülkenin birinci meseleleri arasındadır. Sağlıklı aile, sağlıklı bir toplum demektir... 11.25 TL. Eş adayınızda sadece dürüstlük dindarlık iffet ve çalışkanlık arayın; maddiyat aramayın. Kadın ve aile ülkenin birinci meseleleri arasındadır. Sağlıklı aile, sağlıklı bir toplum demektir... Evliliğin amacı huzurlu bir yuvadır. Aile toplumun nüvesidir. Kadın ve aile ülkenin birinci meseleleri arasındadır. Sağlıklı aile, sağlıklı bir toplum demektir... Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Tesnim Yayınları Yayınevine ait Ayetullah Hamenei'nin Penceresinden Kadın ve Aile kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile... Aile toplumun nüvesidir. Erkek kadından üstün değildir; Yüce Rabbimiz " Mümin erkekler ve mümi. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ayetullah Hamenei'nin Penceresinden Kadın ve Aile....