Meryem'in Atları

Gürbüz Azak

Meryem'in Atları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-27
YAZAR Gürbüz Azak
ISBN 9754512717
DOSYA FORMATI 8,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kahır yüklü seferde kaçımız Osman diyarına erişir, ne kadarımız sağ kalır kestirmek zordu. Gel gelelim asıl güçlük; yüzyıllardır eyleştiğimiz toprakları, sımsıcak taş evlerimizi, soluk aldığımız havayı bırakıp gitmekti. “Dayan Omarâ” dedim kendi kendime. “Çıkacağımız bu uzun seyirtiş hiç de kolay olmayacak. O rezil katiller, devletin silahlı bombalı askeri, merhametsiz ordu kaçakları, yol kesici onca eşkıya ve de zorlu karakış bizleri rahat komaz.”Aylardan Kasım iken bilinmez yolları aşmak, fazla ufalanmadan Çeçenistan'ı, Dağıstan'ı, Kafkaslar'ı sonra da Osman elini araya sora bulmak kaderimizdi. Ben içimden yas tutuyor da hanımına "Ağlama geçer, inleme düzelir" diye fısıldıyordum, gözlerimi kaçırıp.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Meryem'in Atları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Meryem'in Atları.

...üz Azak. Meryem'in Atları. Meryemin Atları, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 17,85 TL fiyatıyla ePttAVM ... Meryemin Atlari - Arama Sonuçları ... .com adresinde. Ürün Adı: Meryemin Atları. Mağaza: TveT. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Meryemin Atları Boğaziçi Yayınları. Bu kahır yüklü seferde kaçımız Osman diyarına erişir, ne kadarımız sağ kalır kestirmek zordu. Meryem'in Atları, sıradan bir roman değil. Meryem henüz ondördünde, cesur ve delikanlı bir kızdı. Vara yoğa üzülmez, böyle kolay ağlamaz, mahall ... Meryemin Atları - İndirilmli Fiyatı: 0,00 TL Meryemin Atları ... . Meryem henüz ondördünde, cesur ve delikanlı bir kızdı. Vara yoğa üzülmez, böyle kolay ağlamaz, mahallede sevilen fedakâr bir çocuktu. Meryemin Atları. Resmi Büyüt. Karşılaştır Karşılaştır. Bu ürüne benzer farklı alternatifler olmalı. Meryemin Atları Meryemin AtlarıMeryemin Atları 0,00 TL 9789754512717 Boğaziçi Yayınları. meryemin atlari - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden %18. Meryem'in Atları. 15.30 TL. Bu kahır yüklü seferde kaçımız Osman diyarına erişir, ne kadarımız sağ kalır kestirmek zordu. Gel gelelim asıl güçlük; yüzyıllardır eyleştiğimiz toprakları, sımsıcak taş evlerimizi... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Meryemin Atları. Yazar. Gürbüz Azak. Bir uzun yolculuk sürüklüyordu beni yeniden, bilsem bile ne olacağını: Atlar orta yere çekilip, yumuşayan ateş yakınlarında kösteklendi… Ve deli kız Meryem'in delişmen atları… Bu kahır yüklü seferde kaçımız Osman diyarına erişir, ne kadarımız sağ kalır kestirmek zordu. Gel gelelim asıl güçlük; yüzyıllardır eyle...