Kurtadam Gölgesi / Gölgeler Serisi -2

Pelin Saydam

Kurtadam Gölgesi / Gölgeler Serisi -2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-26
YAZAR Pelin Saydam
ISBN 6053560746
DOSYA FORMATI 12,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kurtadamların ve diğer doğaüstü yaratıkların korkulu rüyası üç. genç: Cem, Nina ve Evren. Aralarında bir Seçilmiş, sürekli tekrarlanan bir rüya ve korkunç bir sır var. Bu sır ve rüya tehlikenin göbeğindeyken bile onları terk etmeyecek. Seçilmişin kaderiyse tam bir muamma. Gölgeler serisinin ikinci kitabı olan Kurtadam Cö/ges/'nde dehşet verici serüven hız kesmeden devam ediyor. Üstelik işin içine yeni yaratıklar ve yeni kahramanlar da giriyor. Genç yazar Pelin Saydam, serinin ikinci kitabında da okurunu soluk kesici bir hayal dünyasına davet ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kurtadam Gölgesi / Gölgeler Serisi -2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kurtadam Gölgesi / Gölgeler Serisi -2.

...n uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te ... Kurtadam Gölgesi / Gölgeler Serisi -2 - Pelin Saydam : %27 İndirimli ... . Gölgeler serisinin ikinci kitabı olan Kurtadam Cö/ges/'nde dehşet verici serüven hız kesmeden devam ediyor. Gölgeler Serisi 2 Kurtadam Gölgesi Tedarik Edilemiyor Gölgeler serisinin ikinci kitabı olan Kurtadam Cö/ges/'nde dehşet verici serüven hız kesmeden devam ediyor. Üstelik işin içine yeni yaratıklar ve yeni kahramanlar da giriyor. Kurtadam Gölgesi (Gölgeler Serisi - 2. Kitap) kitab ... Gölgeler Serisi 2 Kurtadam Gölgesi Pelin Saydam ... . Kurtadam Gölgesi (Gölgeler Serisi - 2. Kitap) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Kurtadam Gölgesi (Gölgeler Serisi - 2. Kitap). Pelin Saydam. 5,50 TL. Gölgeler Serisi 2 Kurtadam Gölgesi. Gölgeler Serisi 2: Kurtadam Gölgesi. Pelin Saydam. Bu Yayınevi. Gölgeler Serisi 2 Kurtadam Gölgesi-Pelin Saydam. Türkiye'de İlk Defa Alışveriş Kredisi Burada. + Kargo Ücreti. 9786053560746. 741706. Gölgeler Serisi 2 Kurtadam Gölgesi. Bu Yayınevi. 8.61. G...