Gizemli Öyküler

Edgar Allan Poe

Gizemli Öyküler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-27
YAZAR Edgar Allan Poe
ISBN 6055752446
DOSYA FORMATI 12,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kısa öykünün mimarı sayılan Edgar Allan Poe, aynı zamanda korku, gerilim ve polisiye türlerinin de öncüsüdür. Kendi çağını aşan üstün yeteneği, insanın derinlerinde yatan duygulara dair sezgileri ve etkileyici dili ile yazar bugün bile, okuyanlarıhalen kendine hayran bırakmayı sürdürüyor. Özellikle polisiye romanlarda kullandığı çözümleme teknikleri, temalar ve çatışma konuları yıllarca çeşitli yazarlar tarafından da değişik varyasyonlarla kullanılmıştır. Usta yazarın gerilim ve polisiye öykülerinin seçkin bir derlemesini sunan bu kitapta Poe’nun en çok bilinen öykülerinde Morgue Sokağı Cinayetleri’nin yanı sıra AltınBöcek, Marie Roget’in Sırrı ve Çalınmış Mektup hikayeleri bulunuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gizemli Öyküler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gizemli Öyküler.

...çin gelirler. Gece olduğu zaman gizemli ışık oyunlarının oymalı tahta paneller üzerinde oluşturduğu gölg ... Gizemli Öyküler | Kitapjo.com ... ... Gizemli Öyküler. Yazar(lar) Charles Dickens. 12.72 TL. Çatı katındaki fareleri kurtarmak ya da hayaletleri yeni evlerine taşımak heyecan verici olmalı. Gizemli Öyküler, Cornelia Funke'nin beş fantastik öyküsünden oluşuyor. İNSTAGRAM. Gizemli Öyküler. Gençler İçin Gizemli Öyküler Herdem Kitap 9786059422885 Edgar Allan Poe. 3990000027292 Gizemli Öyküler Ayetullah Destgayb Asr Yayınları Ayetullah Destgayb. GİZEMLİ ÖYKÜLER. fougou ... Gizemli Öyküler - YouTube ... . 3990000027292 Gizemli Öyküler Ayetullah Destgayb Asr Yayınları Ayetullah Destgayb. GİZEMLİ ÖYKÜLER. fougou16 tarafından. GİZEMLİ ÖYKÜLER. Short Story. gizem ve merak duygusu not:bu bölümlerde alıntı yapılmıştır. 3 TL. Yaşadığım dehşet kanımı dondurdu tüm bu anlattıklarım hala hafızamdadır ve orada kalmaya da devam edecektir. Bu iğrenç yaratık bu çömelmiş cüce insana benzemeyen bu şey bizimle eski zaman... Cornelia Funke. Kitap Kurdu diye bir şeyi daha önce duydunuz mu? Kitaplarda anlatılan her öyküyü midesine indirmekten büyük keyif alıyor. Özellikle de macera ve hayalet, heyecan ve sır koktuklarında… Gizemli öyküler. Geçmişten ibret almak. Ömrüm boyunca salih kullardan, takva ve yakin sahibi kimselerden birtakım öyküler dinledim veya bazılarına şahit oldum. 12.24 TL. Çatı katındaki fareleri kurtarmak ya da hayaletleri yeni evlerine taşımak heyecan verici olmalı. Gizemli Öyküler, Cornelia Funke'nin beş fantastik öyküsünden oluşuyor. Gizemli Öyküler. Gizemli Öyküler - Ayetullah Destgayb hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Gizemli Öyküler. 16,90 TL. Gizemli Öyküler. %30. 8,24 TL. Gizemli Öyküler. Edgar Allan Poe. HAVALE :5,71 TL %1 EFT İndirimi. GİZEMLİ ÖYKÜ...