Emma Kıskançlık Yapıyor

Kollektif

Emma Kıskançlık Yapıyor
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-15
YAZAR Kollektif
ISBN 6058108356
DOSYA FORMATI 12,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kıskançlık nedir? Kimleri kıskanırız? Kıskançlık insanı niçin öfkelendirir ya da üzer? Herkes birbirinin aynısı olsaydı, hayat güzel olur muydu? Eğer herkes farklıysa, başkalarını kıskanmak nasıl mümkün oluyor? Duygu Okulu’nda bir sorun ortaya çıktığında, felsefe ve ahlak dersleriyle değil, birlikte tartışılarak çözülür. Düşünce paylaşımları birçok sesin duyulmasını sağlar ve düşünceyi bir çözüme varana dek yönlendirir.Birlikte yaşama, kendini daha iyi anlamayı hızlandırmanın bir aracıdır.Başka araçlar da vardır ve hepsi birden tek bir anahtar kelimenin üzerinde temellenir: İletişim. Emma, Lea’yı mı kıskanıyor? Bundan söz edelim. Aslında kıskançlık nedir? Kıskançlık bizi niçin mutsuz eder? _Duygu Okulu; duyguları ve birlikte yaşama kurallarını daha iyi anlamak için ailecek paylaşılacak resimli kitaplar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Emma Kıskançlık Yapıyor i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Emma Kıskançlık Yapıyor.

...uydu? Yazarı Pakita ve resimleyeni Marygribouille olan "Emma Kıskançlık Yapıyor" kitabı yine bir seriye ait ... Emma Kıskançlık Yapıyor - Kollektif : %25 İndirimli ... . Uyur Gezer Kitap tarafından basımı yapılan kitap belirli bir niyetle yola çıkıyor. Anasayfa Emma Kıskançlık Yapıyor. Pakita. Kargo BEDAVA. Emma Kıskançlık Yapıyor, kategorisinde 14,4 TL indirimli fiyatı ve PTT Kargo güvencesiyle. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Emma Kıskançlık Yapıyor. Mağaza: Uygun Kitapçı. Birlikte yaşama, kendini daha iyi anlamayı hızlandırmanınbir aracıdır.Başka a ... Emma Kıskançlık Yapıyor! Pakita & Marygribouille | İnsanokur ... . Mağaza: Uygun Kitapçı. Birlikte yaşama, kendini daha iyi anlamayı hızlandırmanınbir aracıdır.Başka araçlar da vardır ve hepsi birden tek biranahtar kelimenin üzerinde temellenir: İletişim.Emma, Lea'yı mı kıskanıyor? Bundan söz edelim. Aslında kıskançlık nedir? Kıskançlık bizi niçin mutsuz eder? _ Emma Kıskançlık Yapıyor. Yazar: admin · Ocak 1, 2020. 19.44 TL. Emma Kıskançlık YapıyorEmma Kıskançlık Yapıyor - Kıskançlık nedir? Kimleri kıskanırız? Kıskançlık insanı niçin öfkelendirir ya da üzer? Soru sormanın ve iletişime geçmenin duyguları anlamak için nasıl basit ama etkili olduğunu gösteriyor. ...