Akıl Almaz İcatlar / Bildiğin Gibi Değil

Asena Meriç

Akıl Almaz İcatlar / Bildiğin Gibi Değil
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-07
YAZAR Asena Meriç
ISBN 6055011925
DOSYA FORMATI 7,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünyanın ilk mikrodalga fırınından elle çalışan buzdolabına, otomobilden bile pahalı televizyonlardan, taşınamayacak kadar ağır olan telefonlara pek çok icatla tanış. Ayrıca, hindistancevizi kabuklarıyla ütü yapan ülkenin hangisi olduğunu, Atlantik Okyanusu’nu aşan ilk insan sesini, elektrik süpürgesiyle saç kurutulup kurutulmadığını, bulaşık makinesinin nasıl icat edildiğini öğren.Merak ettiğin soruların cevabını keşfet. Fotoğraflarına bakarak icatların dünyası hakkında bilgi sahibi ol. Öğrendiğin bilgilerle ilgili soruları çözerek kendini test et! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Akıl Almaz İcatlar / Bildiğin Gibi Değil i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Akıl Almaz İcatlar / Bildiğin Gibi Değil.

...pek çok icatla tanış. 9786055011925. 597357 ... Bildiğin Gibi Değil - Akıl Almaz İcatlar | Kitapjo.com ... . Bildiğin Gibi Değil - Akıl Almaz İcatlar. Yediveren Yayınları. 5.52. Anlaşmasız Mağaza! Ürüne gitmek için tıklayın. Bildiğin Gibi Değil Akıl Almaz İcatlar. Bumudur.com'da yer alan tüm marka, logo ve mağazaların hakları ilgili firmalara aittir. ACIKLAMA Dünyanın ilk mikrodalga fırınından elle çalışan buzdolabına, otomobilden bile pahalı televizyonlardan, taşınamayacak kadar ağır olan telefonlara pek çok icatla tanış. ...elle çalışan buzdolabına, otomobilden ... Bildiğin Gibi Değil - Akıl Almaz İcatlar ... . ...elle çalışan buzdolabına, otomobilden bile pahalı televizyonlardan, taşınamayacak kadar ağır olan telefonlara pek çok icatla tanış. Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar; Bildiğin Gibi Değil. 14 14. Web sitemizde PDF, Kindle, Ebook, Epub ve Mobi formatlarında indirerek PDF kitaplarının indirilebilmesi için ücretsiz Akıl Almaz İcatlar / Bildiğin Gibi Değil Üç kızkardeş ve savaş sunuyoruz. Ürün Bilgisi. Dünyanın ilk mikrodalga fırınından elle çalışan buzdolabına, otomobilden bile pahalı televizyonlardan, taşınamayacak kadar ağır olan telefonlara pek çok icatla tanış. Dünyanın ilk mikrodalga fırınından elle çalışan buzdolabına, otomobilden bile pahalı televizyonlardan, taşınamayacak kadar ağır olan telefonlara pek çok icatla tanış. ...24, Dil: Türkçe, Yayın Tarihi: 2016, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2016-03-03T14:12:15, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Akıl Almaz İcatlar; Bildiğin Gibi Değil. Orj Kitap. Akıl Almaz İcatlar; Bildiğin Gibi Değil. ...Okyanusu'nu aşan ilk insan sesini, elektrik süpürgesiyle saç kurutulup kurutulmadığını, bulaşık makinesinin nasıl icat edildiğini öğren. Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar; Bildiğin Gibi Değil. Kitap. Çocuk Kitapları. Bildiğin Gibi Değil - Akıl Almaz İcatlar. Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın. Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın. Yayıncı : Yediveren Yayınları / Bildiğin Gibi Değil. Konu elle çalışan buzdolabına, otomobilden bile pahalı televizyonlardan, taşınamayacak kadar ağır olan telefonlara pek çok icatla tanış. 10.92 TL. Dünyanın ilk mikrodalga fırınından elle çalışan buzdolabına, otomobilden bile pahalı televizyonlardan, taşınamayacak kadar ağır olan telefonlara pek çok icatla tanış. Asena Meriç. Dünyanın ilk mikrodalga fırınından elle çalışan buzdolabına, otomobilden bile pahalı televizyonlardan, taşınamayacak kadar ağır olan telefonlara pek çok icatla tanış. 10.50 TL. Dünyanın ilk mikrodalga fırınından elle çalışan buzdolabına, otomobilden bile pahalı televizyonlardan, taşınamayacak kadar ağır olan telefonlara pek çok icatla tanış....