Resimli ve Açıklamalı Coğrafya Atlası

Prof. Dr. İbrahim Atalay

Resimli ve Açıklamalı Coğrafya Atlası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-09-22
YAZAR Prof. Dr. İbrahim Atalay
ISBN 9751018328
DOSYA FORMATI 12,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnkılâp Coğrafya Atlası, ilköğretim okullarında sosyal bilgiler derslerinde verilen coğrafya ile ilgili konuların öğrenciler tarafından daha iyi anlaşılması için hazırlanmıştır. Kroki, plân ve haritalar hakkında genel bilgiler verilmiş, özellikle harita üzerinde yer bulma konusu açıklanmıştır. Türkiye'nin yüzey şekilleri, deprem durumu, iklim, bitki örtüsü, akarsuları ve gölleri hem haritalar üzerinde belirtilmiş hem de özgün resimlerle açıklanmıştır. Ayrıca Türkiye'nin tüm yerleşim birimlerini kapsayacak şekilde resimler konulmuştur. Böylece atlasta görsel unsurlarla ülkemizin daha iyi tanıtılmasına özen gösterilmiştir. Öğrencilerin dünya hakkında genel bilgi edinmeleri için de kıt'alarla ilgili haritalar sunulmuştur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Resimli ve Açıklamalı Coğrafya Atlası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Resimli ve Açıklamalı Coğrafya Atlası.

...an kampanyalarda, ek taksit banka tarafından ekstrenize yansıtılacaktır ... Resimli Ve Açıklamalı Coğrafya Atlası | alabilirim.com ... . Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Resimli ve Açıklamalı Coğrafya Atlası. Mağaza: Fırsat Kapında. Resimli ve Açıklamalı Coğrafya Atlasıİnkılâp Coğrafya Atlası, ilköğretim okullarında sosyal bilgiler derslerinde verilen coğrafya ile ilgili konuların. İnkılâp Coğrafya Atlası, ilköğretim okullarında sosyal bilgiler derslerinde verilen coğrafya ile ilgili konuların öğrenciler tarafından daha iyi anlaşılması için hazırlanmıştır. Bu sayfada 1-9 / 9 ürün. Sıralama Seçiniz AZALAN FİYAT ARTAN FİYAT. ... Resimli Ve Açıklamalı Dünya Coğrafya Atlası Ve Türkiye'Nin Ekolojik... ... . Bu sayfada 1-9 / 9 ürün. Sıralama Seçiniz AZALAN FİYAT ARTAN FİYAT. Coğrafya Atlası. Anlaşmasız Mağaza! Ürüne gitmek için tıklayın. İnkılap Tarih Atlası. İnkılâp Coğrafya Atlası, ilköğretim okullarında sosyal bilgiler derslerinde verilen coğrafya ile ilgili konuların öğrenciler tarafından daha iyi anlaşılması için hazırlanmıştır. 10 TL. İnkılâp Coğrafya Atlası, ilköğretim okullarında sosyal bilgiler derslerinde verilen coğrafya ile ilgili konuların öğrenciler tarafından daha iyi anlaşılması için hazırlanmıştır. 5 saat önce. Resimli ve Açıklamalı Coğrafya Atlası/Prof. Dr. İbrahim Atalay/İnkılap Kitabevi. Böylece atlasta görsel unsurlarla ülkemizin daha iyi tanıtılmasına özen gösterilmiştir. İnkılâp Coğrafya Atlası ilköğretim okullarında sosyal bilgiler derslerinde verilen coğrafya ile ilgili konuların öğrenciler tarafından Alış-Veriş Listeme Ekle. Resimli ve Açıklamalı Coğrafya Atlası. ...Resimli ve Açıklamalı - İnkılâp Kitabevi - 9789751018328 - İbrahim Atalay - %33 indirimli - İnkılâp Coğrafya Atlası, ilköğretim okulları. Resimli ve Haritalı Dünya ...