Piraye (Cep Boy)

Canan Tan

Piraye (Cep Boy)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-10-11
YAZAR Canan Tan
ISBN 6050931471
DOSYA FORMATI 3,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Diyarbakır…Dar bir eşikten geçip geldim sana. Huzurundayım. Hoşgörü kapını açık tut.Bil ki direnmem sana değildi.Altın tepside sunulan acı şerbetti beni ürküten.Devrimci ruha sahip Piraye’nin İstanbul’dan kopmak istememesini yadırgama. Anadolu’nun en ücra köşelerine bile koşa koşa gidecek yüreğe sahipti o.Ona ters düşen Diyarbakır değil, Diyarbakır konaklarına gelin olmak.Ağalığa, beyliğe kulaklarını tıkamış, halktan yana, özgürlük âşığı, yüzü insana dönük; ama deneyimsiz, toy, gencecik bir kız...Anlamaya çalış onu.Küçücük bir kum tanesi, bedenine yerleşen. Ya özümseyeceksin ya da irinleşecek derinliklerinde.Sancılı kıvranışlarla atıvereceksin uzaklara. Geldiği yere, belki de bambaşka diyarlara savrulup gidecek.Onun sende kalmasını sağla. Kol kanat ger gurbetten gelmiş konuğuna. Anlı şanlı Diyarbakır, bir Piraye’yi barındıramadı, dedirtme kendine.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Piraye (Cep Boy) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Piraye (Cep Boy).

...%1 EFT İndirimi. Piraye sonunda üniversiteye girer ... Piraye (Cep Boy) Canan Tan ... . Bir süre sonra okulda Diyarbakırlı bir gençle tanışır ona âşık olur ve sonunda evlenirler. Piraye - Cep Boy. Canan Tan. Altın Kitaplar / Roman Dizisi. Etiket Fiyatı : 9,90 TL. İskonto : % 40. İndirimli Fiyatı : 5,94 TL. Okudukça, dizelerin anısına dalıp kendimden geçtikçe... Piraye (Cep Boy) kitabını 119 kişi satın aldı! Piraye, sonunda üniversiteye girer. Bir süre sonra okulda Diyarbakırlı bir gençle ... Piraye CEP BOY Canan Tan ... . Bir süre sonra okulda Diyarbakırlı bir gençle tanışır, ona âşık olur ve sonunda evlenirler. Huzurundayım. Hoşgörü kapını açık tut. Bil ki direnmem sana değildi. Altın tepside sunulan acı şerbetti beni ürküten. Devrimci ruha sahip Piraye'nin İstanbul'dan kopmak istememesini yadırgama. Piraye Cep Boy - Canan Tan Roman arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Piraye Cep Boy - Canan Tan Roman Özellikleri. 11.18 TL. Hoşgörü kapını açık tut. Bil ki direnmem sana değildi. Altın tepside sunulan acı şerbetti beni ürküten. Devrimci ruha sahip Piraye'nin İstanbul'dan kopmak istememesini yadırgama. Kol kanat ger gurbetten gelmiş konuğuna. Anlı şanlı Diyarbakır, bir Piraye'yi barındıramadı, dedirtme kendine. Bu ürüne ilk yorumu siz yapın! Yorum Yaz. Piraye (Cep Boy) 190479 Doğan Kitap. 7 €. Piraye, güzel ve bir o kadar da duyarlı bir genç kızdır. Sahip olduğu kimi değerler, onun hayatı boyunca değişmeyecek bir duruşa sahip olmasını sağlayacaktır. Piraye, sonunda üniversiteye girer. Piraye (Cep Boy) Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Piraye (Cep Boy) Pdf İndir. Anlı şanlı Diyarbakır, bir Piraye'yi barındıramadı, dedirtme kendine. Geldiği yere, belki de bambaşka diyarlara savrulup gidecek.Onun sende kalmasını sağla. Kol kanat ger gurbetten gelmiş konuğuna. Anlı şanlı Diyarbakır, bir Piraye`yi barındıramadı, dedirtme kendine. Huzurundayım. Hoşgörü kapını açık tut. Bil ki direnmem sana değildi. Altın tepside sunulan acı şerbetti beni ürküten. Devrimci ruha sahip Piraye'nin İstanbul'dan kopmak istememesini yadırgama. Piraye (cep boy). 0 Yorum | Yorum Yaz. 9,90 TL....