Aşkın Şehidi

Ahmet Turgut

Aşkın Şehidi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-03
YAZAR Ahmet Turgut
ISBN 6054683710
DOSYA FORMATI 8,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Nefis ister, akıl gerekçeler bulur, vicdan aklar. Oysa sen kendini kandırsan bile unutma ki;Allah hesap sorar, ellerinle kendini ateşe atma!..”Aşkın ŞehidiKerbelâ, Hüseyin ve yoldaşlarının katligâhı…Orada kan ve gözyaşı var. Oradaki susuzlukla senin de ciğerlerin kavrulur.Ve başlarsın âh-u figan etmeye.İçin yandıkça görürsün: Kerbelâ hak aramanın ve özgürlüğün destanıdır.Teslimiyetin, adanmışlığın ve sadakatin zirvesidir.Her biri ayrı bir şiar olan yetmiş iki şehidin yurdudur Kerbelâ…Onlara kapılanırsan nakşolur kalbine:Aslında her yer Kerbelâ’dır, her gün Âşura…Ve dile gelir Kerbelâ: “Benim için ağlama. Kendine bak!” der…“Adına lanetler okuduğun Yezid bizatihi nefsindir. Hesapsızca ister, bu uğurda canlar yakar.Hüseyin’i terk edenleri kınamadan evvel bir kez daha düşün! Sende bir akıl var.Sadece kendi çıkarlarını hesap eder ve heveslerini haklı göstermek için türlü bahaneler uydurur.”Kerbelâ ikazla yetinmez. Kurtuluşun yolunu da gösterir:“Hüseyin’i Allah katından sana üflenen ruh belle!.. Arına paklana yücelirsen sen de Rabbinden bir delil oldun demektir. Aşka şahit isen bu Şehadet kutlu olsun. Sen Aşk ile her dem diri kalanlardansın.Ve “Aşkın Şehidi”sin!..”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşkın Şehidi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşkın Şehidi.

...ellerinle kendini ateşe atma!.." Aşkın Şehidi modelleri, Aşkın Şehidi özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da ... Aşkın Şehidi İlk Kerbelâ Romanı ve Edebiyatta Kutsalın Dili Ahmet... ... . aşkın şehidi. aramanızda 11 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Yaşasaydın sen de onlardan biri olacaktın. Aşka şahitsen ve aşkın içindeysen sen de her dem diri kalanlardansın. Aşkın Şehidi (Sf. 286) (Cep Boy) --spoiler We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Aşkın Şehidi by Ahmet Turgut. Sen Aşk ile her dem diri kalanlardansın. Ve 'Aşkın Şehidi ... Aşkın Şehidi by Ahmet Turgut ... . Let us know what's wrong with this preview of Aşkın Şehidi by Ahmet Turgut. Sen Aşk ile her dem diri kalanlardansın. Ve 'Aşkın Şehidi'sin!.." ...more. Yaşasaydın sen de onlardan biri olacaktın. Aşka şahitsen ve aşkın içindeysen sen de her dem diri kalanlardansın. Aşkın Şehidi KERBELÂ, Hüseyin ve yoldaşlarının katligâhı... 17.60 TL'den. Aşkın Şehidi (2012) Özellikleri, Teknik Detayları. Nefis ister, akıl gerekçeler bulur, vicdan aklar. Oysa sen kendini kandırsan bile unutma ki; Allah hesap sorar, ellerinle kendini ateşe atma!. . Kurtlar Vadisi Pusu'nun 123. bölümünde Zülfikar Ağa'nın hediye ettiği "Aşkın Şehidi" kitabı hakkında bilgiler... Aşkın Şehidi. KERBELÂ, Hüseyin ve yoldaşlarının katligâhı... Ahmet Turgut / Ahmet Turgut kitapları. Piyasa Fiyatı : 19,00 - TL İndirim : % 38 İndirimli Fiyat : 11,78 - TL. Aşkın Şehidi kitabı hakkında açıklama: "Nefis ister, akıl gerekçeler bulur, vicdan aklar. Aşkın Şehidi. Kerbela, Hüseyin ve yoldaşlarının katligahı... Orada kan ve gözyaşı var. Aşka şahit isen bu Şehadet kutlu olsun. Sen Aşk ile her dem diri kalanlardansın. Sen Aşk ile her dem diri kalanlardansın. Ve Aşkın Şehidisin!.!' VAKIF OLMAK İSTEYENLER HZ.HÜSEYİN'e değer verenler insanlık inanç itikat nasıl olur merak edenler, buyrun aşkın şehidine. Ahmet Turgut'un Aşkın Şehidi adlı kitabından alıntılar, sözler Yaşasaydın sen de onlardan biri olacaktın. Aşka şahitsen ve aşkın içindeysen sen de her dem...