Sıra Dışı Meslekler / Bildiğin Gibi Değil

Asena Meriç

Sıra Dışı Meslekler / Bildiğin Gibi Değil
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-07
YAZAR Asena Meriç
ISBN 6055011949
DOSYA FORMATI 3,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dinozor iskeleti temizleyicisinden koku uzmanına, golf topu dalgıcından su kaydırağı deneyicisine pek çok meslekle tanış. Ayrıca, gökdelen temizlikçisinin hava durumunu niçin kontrol ettiğini, köpekbalığı akvaryumu temizleyicisinin köpekbalıkları arasında nasıl yüzdüğünü, mobilya deneyicisinin mobilyaları neden test ettiğini, evcil hayvan maması uzmanının ne yaptığını öğren. Merak ettiğin soruların cevabını keşfet. Fotoğraflarına bakarak mesleklerin dünyası hakkında bilgi sahibi ol. Öğrendiğin bilgilerle ilgili soruları çözerek kendini test et! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sıra Dışı Meslekler / Bildiğin Gibi Değil i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sıra Dışı Meslekler / Bildiğin Gibi Değil.

...ekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz ... Sıra Dışı Meslekler; Bildiğin Gibi Değil - Asena Meriç... | liderkitap.com ... . Dinozor iskeleti temizleyicisinden koku uzmanına, golf topu dalgıcından su kaydırağı deneyicisine pek çok meslekle tanış. Fotoğraflarına bakarak mesleklerin dünyası hakkında bilgi sahibi ol. Merak ettiğin soruların cevabını keşfet. Fotoğraflarına bakarak mesleklerin dünyası hakkında bilgi sahibi ol. Öğrendiğin bilgilerle ilgili soruları çözerek kendini test et! Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Bildiğin Gibi Değ ... Bildiğin Gibi Değil - Sıra Dışı Meslekler | Çocuklar İçin Kitap... | Bebeko ... . Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Bildiğin Gibi Değil-Sıra Dışı Meslekler. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Dinozor iskeleti temizleyicisinden koku uzmanına, golf topu dalgıcından su kaydırağı deneyicisine pek çok meslekle tanış. Fotoğraflarına bakarak mesleklerin dünyası hakkında bilgi sahibi ol. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Sıra Dışı Meslekler / Bildiğin Gibi Değil. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Bildiğin Gibi Değil: Sıra Dışı Meslekler koku uzmanına, golf topu dalgıcından su kaydırağı deneyicisine pek çok meslekle tanış. Bildiğin Gibi Değil-Sıra Dışı Meslekler. Satıcı: hesapkitap. 10,50 TL. Fotoğraflarına bakarak mesleklerin dünyası hakkında bilgi sahibi ol. Merak ettiğin soruların ce...