Mektuplarda Bir Yaşam

John Steinbeck

Mektuplarda Bir Yaşam
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-10
YAZAR John Steinbeck
ISBN 9755709574
DOSYA FORMATI 4,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünya edebiyatına kazandırdığı başyapıtları ve politik duruşunun yanı sıra sinemadan tiyatroya kadar pek çok alanda çağının entelektüel hayatına damga vurarak ölümsüzleşmiş olan John Steinbeck’in yaşamöyküsüne ölümünün 50. yılında nadide bir tanıklık: Mektuplarda Bir Yaşam. Durmaksızın üretmiş, altmış altı yıllık ömrüne onlarca kitap, Nobel ve Pulitzer de dahil olmak üzere sayısız ödül ve başarı sığdırmış, ancak çalışırken rahatlayabilen bu keskin aklın gündelik alışkanlıklarının başında mektup yazmak geliyordu. Kaliforniya'daki gençlik döneminden yaşamının son günlerine kadar yazmayı sürdürdüğü binlercesi arasından derlenen, hem mesleki hem de özel yaşamının dökümü niteliğindeki bu seçki, Steinbeck’in gerçek utkusunun ödüllü, otorite sahibi, göz önünde bir şöhret olmaktan ziyade yalnızca üreten yalnız bir “yazar” olmak olduğuna birincil ağızdan şahitlik ediyor. Mektuplarda Bir Yaşam, Steinbeck’in güvendiği ve çatıştığı insanlara; edebiyat otoriteleri, eleştirmenler, ödüller, yayıncılar, kadınlar ve çocuklarla ilgili görüşlerine, dünyanın geçirdiği değişim, savaşlar ve politik gelişmeler karşısında takındığı tutuma ayna tutmakla kalmıyor, yazarın kendi yaratım sürecine dair de son derece gerçekçi bir portre sunuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mektuplarda Bir Yaşam i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mektuplarda Bir Yaşam.

...ir Yaşam. John Steinbeck. Dünya edebiyatına kazandırdığı başyapıtları ve politik duruşunun yanı sıra sinemadan tiyatroya kadar pek çok alanda çağının entelektüel hayatına damga vurarak ölümsüzleşmiş olan John ... Mektuplarda Bir Yaşam PDF Kitap İndir - Epub Ebook Oku ... ... John Steinbeck. Dünya edebiyatına kazandırdığı başyapıtları ve politik duruşunun yanı sıra sinemadan tiyatroya kadar pek çok alanda çağının entelektüel hayatına damga vurarak ölümsüzleşmiş olan John... ...tiyatroya kadar pek çok alanda çağının entelektüel hayatına damgavurarak ölümsüzleşmiş olan John Steinbeck'in yaşamöyküsüne ölümünün 50.yılında nadide bir tanıklık: Mektuplarda Bir Yaşam. 15.56 €. .. ... Mektuplarda Bir Yaşam - sizekitap.com ... ... ...tiyatroya kadar pek çok alanda çağının entelektüel hayatına damgavurarak ölümsüzleşmiş olan John Steinbeck'in yaşamöyküsüne ölümünün 50.yılında nadide bir tanıklık: Mektuplarda Bir Yaşam. 15.56 €. ...pek çok alanda çağının entelektüel hayatına damga vurarak ölümsüzleşmiş olan John Steinbeck'in yaşamöyküsüne ölümünün 50. yılında nadide bir tanıklık: Mektuplarda Bir Yaşam. Mektuplarda Bir Yaşam kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2019-05-20 yılında yayınlanan Mektuplarda Bir Yaşam , 9755709574 ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır. Steinbeck'in yüzlerce mektubundan oluşan Mektuplarda Bir Yaşam'ı ilgi çekeceği inancıyla sunuyoruz. Arka Kapak'tan....