Zehr-i Bal

Sezgin Irmak

Zehr-i Bal
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-07-05
YAZAR Sezgin Irmak
ISBN 6059696029
DOSYA FORMATI 6,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Bir kovanda sadece tek bir kraliçe arı olur. Yürekte ikincisine yer yoktur,” dedi Halim Efendi, duraksadı ve endişeli gözlerle Kalaycı Hamza’yı süzdü, “yoksa...”“Yoksa bal olmaz değil mi?”“Bal zehirlenir evlat!”Aşk... Tarih... Polisiye...1870 yılında başlayan çarpıcı ve sürükleyici bir aşk hikâyesi...Dönemin Üsküdar Kadısı Rauf Efendi’nin güzeller güzeli biricik kızı Gülpare ile ailesini çocuk yaşta kaybetmiş, bıçkın bir delikanlı olan Kalaycı Hamza’nın yolları bir adakla kesişir. Aşkın zehri ilk görüşte onları sararken hesaba katmadıkları bir şeyler vardır: Sultan karşıtı bir isyan, gizli bir aşk ve acı kayıplar.Sultan’a sadakatiyle bilindiği için başı belada olan Rauf Efendi’nin hayatını şans eseri kurtaran Hamza da artık topun ağzındadır. Kadı’nın gözüne girmeyi başaran Hamza, yanına aldığı yeni dostu Rıfkı, Gazi Berber Selim ve Turşucu Bekir ile bu olayı gün ışığına çıkarmaya çalışacak ve Kor Cevat ile adamlarını alaşağı etmek için savaş verecektir.Bir yanda yüreğini kuşatan Gülpare’nin aşkı; diğer yanda ortasında kaldığı bir isyan...Ancak kader zaten en başından yazılmıştır.Dönemin ruhunu hissettiren romana özel albümüyle, Sezgin Irmak’ın kaleminden bir üçlemenin ilk romanı;Zehr-i Bal…“İlk kez korkuyorum! Ya aynı zehir sende yoksa?”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zehr-i Bal i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zehr-i Bal.

...uhunu hissettiren romana özel albümüyle, Sezgin Irmak'ın kaleminden bir üçlemenin ilk romanı; Zehr-i Bal ... Zehr-i Bal Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... ... Zehr-i Bal #starkyorumluyor İçinde aşk da bulunduran bir Osmanlı polisiyesi... Kitabı ise Zehr-i Bal. Eski zaman kitaplarını çok sevdiğim ve aşklarını da daha samimi bulduğum için Sezgin Irmak'ın Zehr-i Bal kitabının okunması gerektiği kanısındayım. Zehr-i Bal serisinin kapakları 2019'da yenilenmiştir. ZEHR-İ BAL: "Bir kovanda sadece tek bir kraliçe arı olur. Yürekte ikincisine yer yoktur... "Yoksa bal ol ... İndir Zehr-İ Bal-Sezgin Irmak ePUB • ePUB Kitapları ... . ZEHR-İ BAL: "Bir kovanda sadece tek bir kraliçe arı olur. Yürekte ikincisine yer yoktur... "Yoksa bal olmaz değil mi?" "Bal zehirlenir evlat!" Aşk. Dönemin ruhunu hissettiren romana özel albümüyle, Sezgin Irmak'ın kaleminden bir üçlemenin ilk romanı; Zehr-i Bal. Sezgin Irmak. *Bir kovanda sadece tek bir kraliçe arı olur. Yürekte ikincisine yer yoktur,* dedi Halim Efendi, duraksadı ve e...