TelefonumOlmadan Asla

İdil Hazan Kohen

TelefonumOlmadan Asla
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-18
YAZAR İdil Hazan Kohen
ISBN 6052182376
DOSYA FORMATI 10,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şarjın bittiğinde kaç dakika dayanabiliyorsun?Uçak daha yere inmemişken pin kodunu giriyor musun?Kalkar kalkmaz önce aynaya mı bakıyorsun yoksa yüzünü mü yıkıyorsun?Dürüst olalım, bence ilk iş telefonunu açıyorsun! Aslı Saraylı bazen tüm sosyal medya hesaplarını kapatıp her şeyden uzaklaşmak, görünmez olmak istiyordu. Ya da şöyle diyelim; filtreli profil fotoğrafındaki gibi değil olduğu gibi görünmekten hoşlanıyordu. Oysa Pelinsu’nun hayattaki en büyük hayali komikli, çocuklu, bol gezmeli, yemekli, havalı videolar paylaşıp bir internet fenomeni olmaktı! İdil Hazan Kohen internet âleminin aşklarını, rekabet oyunlarını ve fenomenlerin çılgın dünyasını kaleme alınca, Pelinsu ve Aslı’nın kesişen hayatlarından çılgın ve eğlenceli bir roman ortaya çıktı: Telefonum Olmadan Asla!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz TelefonumOlmadan Asla i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap TelefonumOlmadan Asla.

...tikleri... Kitapseç Hesabın Yoksa Hemen Üye Olun ... Telefonum Olmadan Asla ... . 0. Sepetim Sepetiniz boş. Telefonum Olmadan Asla İdil Hazan Kohen Mona Kitap 9786052182376 İdil Hazan Kohen. ...türetilen nomofobi ile internetsiz kalma korkusu olarak tanımlanan "netlessfobi" günden güne artıyor. akıllı telefon ve internete ulaşma imkanlarının artmasıyla endişe verici bir boyut kazandı. Batı'da intiharlara yol açan, Türkiye'de de giderek yaygınlaşan bağımlılık, kişide endişeye de neden oluyor. İftara kalan süre 00:00:00. Hayat Telefonum olm ... 'Telefonum Olmadan Asla' Diyenler Dikkat ... . İftara kalan süre 00:00:00. Hayat Telefonum olmadan asla diyenler dikkat. PAYLAŞ. Telefonum olmadan asla. Y kuşağının yüzde 30'u, her beş dakikada, herhangi bir bildirim gelmese de mutlaka cep telefonunu kontrol ediyor. Tweet. Anket sonuçlarına göre Y kuşağının yüzde 30'u, her beş dakikada, herhangi bir bildirim gelmese de mutlaka cep telefonunu kontrol ediyor. Kuşak farkı, cep telefonunun kullanımını etkilemiyor. Cep telefonum olmadan asla… Sosyal medya ve internet olmadan hareket edemez hale gelmiş durumdayız. We Are Social (Digital in 2018) Raporu'na göre, ortalama bir Türk internet kullanıcısı... Cep telefonum olmadan asla! Almanya'da yapılan bir ankete göre, gençlerin kaybına dayanamayacakları eşyaların başında cep telefonu geliyor. ...rekabet oyunlarını ve fenomenlerin çılgın dünyasını kaleme alınca, Pelinsu ve Aslı'nın kesişen hayatlarından çılgın ve eğlenceli bir roman ortaya çıktı: Telefonum Olmadan Asla! Ürün Adı: Telefonum Olmadan Asla Ürün Kodu: 9786052182376 Basım Yılı: 2018.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: İdil Hazan Kohen. Telefonum olmadan asla. KPMG, 'Ben, hayatım ve cüzdanım' araştırmasıyla tüketicinin alışveriş yaparken verdiği kararları inceledi. Üç kıtada 10 bin kişiyle yapılan anket... KPMG'nin 'Ben, hayatım ve cüzdanım' araştırmasına göre, tüketicinin alışveriş yaparken verdiği kara...