Nazım’ın Evinde Vera’nın Sofrasında

Nazım’ın Evinde Vera’nın Sofrasında
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-15
YAZAR
ISBN 6059306010
DOSYA FORMATI 12,13 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Vera Tulyakova Hikmet 1977 ve 1978 yıllarına ait, Nâzım Hikmet'in fotoğraflarını içeren iki duvar takvimini bir müze ziyaretçi defteri gibi değerlendirip, yıllar boyunca evinde ağırladığı bazı konuklarının imzalamasını, içinden geçenleri kısaca yazmalarını sağladı. Bu kitap o ziyaretçilerin yıllar sonra birbirinden bağımsız, Nâzım ile Vera ve onların evlerine dair kendi hikâyelerini içermektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Nazım’ın Evinde Vera’nın Sofrasında i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Nazım’ın Evinde Vera’nın Sofrasında.

...nyanın en büyük şairlerinden Nazım'ın evinde dolaştırdı ... Arif Keskiner - Nazım'ın Evinde Vera'nın Sofrasında... | Sözcü Kitabevi ... . Moskova. 7 Şubat 2016 Pazar. "Nazım'ın evinde, Vera'nın sofrasında". Büke, Vera Tulyakova Hikmet, Yavuz Tanyeli, Zeliha Berksoy ve Zeynep Oral'ın anıları ve söyleşileri bulunuyor. Vera'nın sofrasında Nazım'ın evinde. Türkiye ve benzeri ülkelerde iktidar partisi haline gelen siyasi hareketler savundukları bütün özgürlük tezlerini bir anda ellerinin tersleriyle itiveriyorlar. Bu kitap o ziyaretçilerin yıllar sonra birbirinden bağıms ... Zeynep Oral : Nâzım'ın Evinde, Vera'nın Sofrasında... ... . Bu kitap o ziyaretçilerin yıllar sonra birbirinden bağımsız, Nazım ile Vera ve onların evlerine dair kendi hikayelerini içermektedir. Yani, Nazım'ın Evinde Vera'nın Sofrasında dosya boyutu. Arif Keskiner. Vera Tulyakova Hikmet 1977 ve 1978 yıllarına ait, Nâzım Hikmet'in fotoğraflarını içeren iki duvar takvimini bir müze ziyaretçi defteri gibi değerlendirip... Karısı, sevgilisi, saçları saman sarısı, kirpikleri mavi Vera ise 31... Arif Keskiner ve Melih Güneş'in hazırladıkları kitabın adı "Nâzım'ın Evinde Vera'nın Sofrasında" (Mitos-Boyut Yayınları)... Nâzım Hikmet'in Moskova'daki evini ziyaret etmiş ve karısı Vera Tulyakova Hikmet tarafından ağırlanmış konukların yazılarından oluşan "Nâzım'ın Evinde Vera'nın Sofrasında" kitabı raflarda... Türk sinemasının emektarlarından Arif Keskiner ve yazar Melih Güneş?in birlikte hazırladıkları ?Nâzım?ın Evinde Vera?nın Sofrasında? adlı kitabın söyleşisi ve...