Küçük Kaptan

Paul Biegel

Küçük Kaptan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-22
YAZAR Paul Biegel
ISBN 9750738685
DOSYA FORMATI 12,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Küçük Kaptan ve arkadaşları Marinka, Tombul Üzüm ve Korkak Toni, tekneleri Hiçbatmaz’a atlayıp Büyük Büyüme Adası’na yelken açarlar. Bir rivayete göre bu adada çocuklar bir gecede büyümektedir. Ne var ki çocukların aileleri bu yolculuğa karşı çıkar, hatta böyle bir adanın varlığına inanmazlar. Fakat Küçük Kaptan ve arkadaşları tüm güçlüklere rağmen teknelerini onarıp yola koyulurlar. Ailelerinden ve okuldan uzakta, kendilerini akıl almaz maceraların içinde bulurlar. Can Çocuk kitaplığının en sevilen klasiklerinden “Küçük Kaptan”ın üç öyküsü ilk kez bir arada!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük Kaptan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük Kaptan.

...l i üne kavuşturan üç kitaptan oluşan Küçük Kaptan dizisi, yayınevimizden çıkan dizinin ilk iki kitabıyla birlikte küçük okurlarımızla buluşmayı bekliyor ... +100 Ücretsiz Küçük Kaptan ve Küçük Görseli - Pixabay ... . Hiçbatmaz adlı teknenin kaptanı Küçük Kaptan, arkadaşları Tombul Podgy, Marinka ve Ürkek Thomas ile birlikte, bir an önce büyümek amacıyla Hiçbatmaz'a atlayıp 'Uzunlar Adası'na giderler. Daha önce Küçük Kaptan ve Küçük Kaptan'nın Dönüşü adlı kitaplarla tanıştığınız Küçük Kaptan, Marinka, Tombul Erik ve Ürkek Thomas yeni maceralarıyla bir kez daha bizleri serüvenlerine ortak... Daha önce Küçük Kaptan ve Küçük Kaptan'nın Dönüşü adlı kitaplarla tanıştığınız Küçük Kaptan, Marinka, Tombul Erik ve Ürkek Thomas yeni maceralar ... Küçük Kaptan ... ... Daha önce Küçük Kaptan ve Küçük Kaptan'nın Dönüşü adlı kitaplarla tanıştığınız Küçük Kaptan, Marinka, Tombul Erik ve Ürkek Thomas yeni maceralarıyla bir kez daha bizleri serüvenlerine ortak... Küçük Kaptan adlı şaire ait tüm şiirlere, hayatı hakkındaki bilgilere, şair hakkındaki yorumların yer aldığı forum sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 23 TL. Ne var ki çocukların aileleri bu yolculuğa karşı çıkar, hatta böyle bir adanın varlığına inanmazlar. Fakat Küçük Kaptan ve arkadaşları tüm güçlüklere rağmen teknelerini onarıp yola koyulurlar. Can Çocuk kitaplığının en sevilen klasiklerinden "Küçük Kaptan"ın üç ayrı öyküsü, ilk kez tek ciltte bir araya geliyor. Küçük Kaptan bir kum tepesinin üstünde yaşıyordu. Küçük Kaptan Küçük kaptan, geliyor, geliyor, geliyor, Güvertede yolcular, yolcular, yolcular, Ellerini, sallıyor, sallıyor Küçük Kurbağa Şarkısı Dinle İzle İndir | Çocuk Şarkıları Altyazılı. HaberPOP. 2:34. Küçük Kaptan Amerika adlı oyunumuza giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenme işkemlerinin tamamlanmasının hemen ardından play butonuna tıklayarak giriş yaparsınız. 36 TL. Küçük KaptanKüçük Kaptan - Küçük Kaptan ve arkadaşları Marinka, Tombul Üzüm ve Korkak Toni, tekneleri Hiçbatmaz'a atlayıp Büyük Büyüme Adası'na yelken açarlar. Küçük Kaptan görselleri bulun. Ticari kullanım için ücretsizdir Kaynak gösterilmesi gerekmez Telif hakkı ücretsizdir. 115 Küçük Kaptan ücretsiz resimleri. 53 68 8. ...vurmuş çocuk kitaplarını biz çiroz bebelerle buluşturan can yayıncılığın onlarca çeviri armağanından biri. küçük kaptan serisi o kad. küçük kaptan küçük kaptan - Dünya Sözlük. Sıralama....