Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine

Mehmet Anıl

Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-28
YAZAR Mehmet Anıl
ISBN 9750739101
DOSYA FORMATI 6,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gelişmenin zaman diziniyle bir ilgisi varmış gibi, yaşadığımız zamanın olumsuzluklarına nedense her defasında şaşar dururuz; 21. yüzyılın, 20.’sinden daha iyi olması gerekirmiş gibi, ya da 19. yüzyılın bir öncekinden... Sonsuz kozmik zamanı insan ömrüyle özdeşleştirmekle kalmıyor, dünyamız da yaşlandıkça olgunlaşıp kemale erecekmiş zannediyoruz. Acaba öyle mi gerçekten?Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine, romanlarıyla tanıdığımız Mehmet Anıl’ın denemelerini bir araya getiriyor. Yazarın gerek edebiyat ve yazmakla ilişkisi gerekse yaratıcı yazarlık atölyeleri gibi zamane arayışları merkeze koyduğu bu denemeler, çeperinde evrim, zaman, ölüm, milliyetçilik gibi konuları, yanı sıra fazlasıyla bize has bazı kültürel arızalarımızı ele alıyor. En ciddi meseleleri mizahla harmanlarken günlük hayata dair gülüp geçtiğimiz olayların ardında yatan ciddi aksaklıkları gözler önüne seriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine.

...Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine, Can Yayınları tarafından yayımlandı ... Kediler İnfazlar ve Hayaletler Üzerine Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... . Anıl, gerek edebiyat ve yazmakla ilişkili gerekse yaratıcı yazarlık atölyeleri gibi... Acaba öyle mi gerçekten? Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine, romanlarıyla tanıdığımız Mehmet Anıl'ın denemelerini bir araya getiriyor. Mehmet Anıl tarafından kaleme alınan Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine Pdf Oku isimli 128 sayfadan oluşan kitap; CAN YAYINLARI yayınevinin 11/12/2018 Salı tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... 14.40 TL. Kediler İnfazlar ve Hayaletler ÜzerineKediler ... Kediler İnfazlar ve Hayaletler Üzerine ... . Baskı sayısı ile... 14.40 TL. Kediler İnfazlar ve Hayaletler ÜzerineKediler İnfazlar ve Hayaletler Üzerine - Gelişmenin zaman diziniyle bir ilgisi varmış gibi, yaşadığımız zamanın olumsuzluklarına nedense her defasında... Acaba öyle mi gerçekten? Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine, romanlarıyla tanıdığımız Mehmet Anıl'ın denemelerini bir araya getiriyor. Yazarın gerek edebiyat ve yazmakla ilişkisi gerekse yaratıcı... Acaba öyle mi gerçekten? Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine, romanlarıyla tanıdığımız Mehmet Anıl'ın denemelerini bir araya getiriyor. Yazarın gerek edebiyat ve yazmakla ilişkisi gerekse yaratıcı... Acaba öyle mi gerçekten? Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine, romanlarıyla tanıdığımız Mehmet Anıl'ın denemelerini bir araya getiriyor. 9.60 TL. Acaba öyle mi gerçekten? Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine, romanlarıyla tanıdığımız Mehmet Anıl'ın denemelerini bir araya getiriyor. Edebiyat Kitapları. Deneme. Kediler, İnfazlar Ve Hayaletler Üzerine / Mehmet Anıl / Can Yayınları. 7,00 TL. Sepete Ekle. Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine. Mehmet Anıl. Satıcı. Acaba öyle mi gerçekten? Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine, romanlarıyla tanıdığımız Mehmet Anıl'ın denemelerini bir araya getiriyor. Acaba öyle mi gerçekten?Kediler, İnfazlar ve Hayaletler Üzerine, romanlarıyla tanıdığımız Mehmet Anıl'ın denemelerini bir araya getiriyor. Anasayfa BİRGÜN KİTAP Mehmet Anıl'dan 'Kediler, İnfazlar ...