Dokuz Yönünde

Gürkan Karahan

Dokuz Yönünde
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-08-01
YAZAR Gürkan Karahan
ISBN 6056872907
DOSYA FORMATI 5,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir gamlı baykuş ötmüştü ağacın dalında. Ölüm sessizliğini bölüyordu uğultulu çığlığı. Uykunun en derin noktasını gösteriyordu saatler. Zaman bile mayışmış bir tenhada kıvrılmak üzere çekilmişti. Şehrin sokakları uğursuzlar ile polisler arasında pay ediliyordu. Bir yerlerden keskin, hoş zakkum kokusu geliyordu zehirli tohumlarına inat. Hepsi aynı ağacın gövdesinden hayat buluyordu oysa! Bir taraftan güzel ve narin pembe beyaz çiçekler açarken diğer taraftan geri durmuyorlardı, yemişlerini yiyen masum gençleri zehirlemekten. Tutarsızlardı kısaca.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dokuz Yönünde i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dokuz Yönünde.

...çekilmişti. Dokuz Yönünde - Gürkan Karahan hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap ... Dokuz Yönünde Gürkan Karahan ... .com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Dokuz Yönünde. 11,90 TL. 11.56 TL. Bir gamlı baykuş ötmüştü ağacın dalında. Ölüm sessizliğini bölüyordu uğultulu çığlığı. Uykunun en derin noktasını gösteriyordu saatler. 12.75 TL. Bir gamlı baykuş ötmüştü ağacın dalında. Ölüm sessizliğini bölüyordu uğultulu çığlığı. Uykunun en derin noktasını gösteriyordu saatler. Dokuz Yönü ... Dokuz Yönünde Gürkan Karahan ... . Ölüm sessizliğini bölüyordu uğultulu çığlığı. Uykunun en derin noktasını gösteriyordu saatler. Dokuz Yönünde kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Dokuz Yönünde - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Dokuz Yönünde konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. 16,5x24. Dokuz Yönünde. Dokuz Yönünde. Gürkan Karahan. Gözgü Yayıncılık. Dokuz Yönünde kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Gürkan Karahan kitapları ve Gözgü Yayıncılık baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 13.09 TL. Bir gamlı baykuş ötmüştü ağacın dalında. Ölüm sessizliğini bölüyordu uğultulu çığlığı. Uykunun en derin noktasını gösteriyordu saatler. 17 TL. Bir gamlı baykuş ötmüştü ağacın dalında. Ölüm sessizliğini bölüyordu uğultulu çığlığı. Uykunun en derin noktasını gösteriyordu saatler. Zaman bile mayışmış bir tenhada kıvrılmak üzere çekilmişti. 11.56 TL. Bir gamlı baykuş ötmüştü ağacın dalında. Ölüm sessizliğini bölüyordu uğultulu çığlığı. Uykunun en derin noktasını gösteriyordu saatler. Roman. Dokuz Yönünde. Dokuz Yönünde. Yeni. Ücretsiz Kargo. DOKUZ YÖNÜNDE Polisiye roman - Watch Free Music Videos Worldwide On Musicvideos.bid. 14.45 TL. Bir gamlı baykuş ötmüştü ağacın dalında. Ölüm sessizliğini bölüyordu uğultulu çığlığı. Uykunun en derin noktasını gösteriyordu saatler. 10.37 TL. Bir gamlı baykuş ötmüştü ağacın dalında. Ölüm sessizliğini bölüyordu uğultulu çığlığı. Uykunun en derin noktasını gösteriyordu saatler. 17 TL. Bir gamlı baykuş ötmüştü ağacın dalında. Ölüm sessizliğini bölüyordu uğultulu çığlığı. Uykunun en derin noktasını gösteriyordu saatler. Zaman bile mayışmış bir tenhada kıvrılmak üzere çekilmişti. 11.90 TL. Bir gamlı baykuş ötmüştü ağacın dalında. Ölüm sessizliğini bölüyordu uğultulu çığlığı. Uykunun en derin noktasını gösteriyordu saatler....