Kukla (Cep Boy)

Ahmet Ümit

Kukla (Cep Boy)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-14
YAZAR Ahmet Ümit
ISBN 6051415765
DOSYA FORMATI 6,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yıllar sonra karşılaşan iki üvey kardeş. Karanlık güçlerin tetikçisi Doğan... Yaşamın anlamını alkolde arayan eski gazeteci Adnan. Onların yaşamlarından Türkiye'nin yakın tarihi. Gündelik hayatımızı alt üst eden entrikalar, cinayetler, komplolar... Hep sözü edilen ama bir türlü gün ışığına çıkarılamayan o derin devlet. Gizli örgütler, idealist gençler, çıkarcı gazeteciler... Ergenekon'un yıllar önce yazılan romanı.'Yaşam, kaybetmeyi öğrenmektir... Kaybetme maceramız daha ana karnından çıktığımızda başlar. Hiç emek harcamadan hüküm sürdüğümüz, dünyanın en güvenli, en yumuşak korunağını, ana rahmini kaybederiz önce. Bizden intikam almak için bekleyen dünya, sanki niye çıktın oradan dercesine, gözlerimizi yakan ışıkları, kulaklarımızı tırmalayan gürültüsü, sıcağı, soğuğu, açlığı, kiri, hastalığıyla saldırır üzerimize. Ama biz de öyle kolay kolay pes etmeyiz. Kaybettiklerimizin yerine anında başka bir şey koyarız. Hem cennetimizi yitirsek de o kutsal yerin sahibi olan annemiz bizimledir, üstelik yanında bir de baba verilmiştir emrimize. Dışarıdaki dünyaya alışmaya başlayınca, kaybettiğimiz cenneti hemen unutuveririz. Ancak büyüdükçe, bize gösterilen ilgi günden güne azalır. Azalan ilgi dünyanın bizden ibaret olmadığını gösteren bir uyarıdır aslında. Ama bu uyarıyı görmezden geliriz. Düşler kurar, hayaller uydurur, kaybettiklerimizin yerine yenilerini koyarak dünyayı kendimiz sanmayı, bu güzel yalana kanmayı sürdürürüz."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kukla (Cep Boy) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kukla (Cep Boy).

... Kukla (Cep Boy). Yazar. Ahmet Ümit. Aşk Köpekliktir ... Kukla (Cep Boy) Ahmet Ümit ... . 25,00 TL. Kukla (Midi Boy). 14,90 TL. Bir Ses Böler Geceyi. 20,00 TL. Kukla. Aşk Köpekliktir. 18,75 TL. Kukla (Midi Boy). 11,18 TL. Bir Ses Böler Geceyi. 15,00 TL. Kukla. 28,50 TL. Ahmet Ümit. Kukla. 26.6 38. Kukla Cep Boy. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Kukla (Cep Boy). Yazar. Ahmet Ümit. Kukla. 26.6 38. Ahmet Ümit. Okuyucu Değerlendirmeleri için lütfen giriş yapınız [Üye Girişi]. Kukla. Tükendi. Satış Fiyatı:9.17 TL. Yıllar son ... Kukla Cep Boy - Ahmet Ümit - Fiyatı & Satın Al ... . Kukla. Tükendi. Satış Fiyatı:9.17 TL. Yıllar sonra karşılaşan iki üvey kardeş. Karanlık güçlerin tetikçisi Doğan... Yaşamın anlamını alkolde arayan eski gazeteci Adnan. Onların yaşamlarından Türkiye'nin yakın tarihi. Kukla (Cep Boy)....