Etkinlik Pazarlama Yönetimi

Deniz Karagöz Yüncü

Etkinlik Pazarlama Yönetimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-15
YAZAR Deniz Karagöz Yüncü
ISBN 6059189408
DOSYA FORMATI 4,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Etkinlik Pazarlama Yönetimi kitabı ile var olan bilimsel bilgi ve uygulama boşluğunun doldurulması ve bilgi okyanusuna bir damlacık katkı yapılması hedeflenmiştir. Bu anlamda, bilginin geliştirilmesi gereken alanlardan biri olan etkinlikler ön plana çıkmaktadır. Etkinlik pazarlama yönetimi, pek çok gelişmiş ülke işletmelerince kullanılan başarılı teknik ve stratejiler olabildiği gibi, etkinliğin kendisini pazarlayan kurumlar kapsamında da yenilik sunan bir disiplindir. Etkinlik pazarlamasının gelişmesi, bu alanda uygulanacak bilimsel ve yönetsel prensipler ile mümkün olabilir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Etkinlik Pazarlama Yönetimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Etkinlik Pazarlama Yönetimi.

...abanlı Pazarlama & Event - Driven Programs Nilay Şenel Özge Subaşı & ... İndir Etkinlik Pazarlama Yönetimi-Deniz Yüncü ePUB • ePUB Kitapları ... . 22 TL. Etkinlik Pazarlama Yönetimi kitabı ile var olan bilimsel bilgi ve uygulama boşluğunun doldurulması ve bilgi okyanusuna bir damlacık katkı yapılması hedeflenmiştir. Etkinlik Pazarlama Yönetimi Detay Yayıncılık 9786059189408 Mehpare Tokay Argan. Etkinlik pazarlama yönetimi pek çok gelişmiş ülke işletmelerince kullanılan başarılı teknik ve stratejiler olabildiği gibi etkinliğin kendisini pazarlayan kurumlar kapsamında da yenilik sunan bir disiplindir. Dr. Mehpare Tokay Argan, Dr. Deniz Yüncü. Etkinlik Pazarlama Yönetim ... Etkinlik Pazarlama Yönetimi - Mehpare Tokay Argan Kitapları ... . Dr. Mehpare Tokay Argan, Dr. Deniz Yüncü. Etkinlik Pazarlama Yönetimi kitabı ile var olan bilimsel bilgi ve uygulama boşluğunun doldurulması ve bilgi okyanusuna bir damlacık katkı yapılması... Etkinlik Pazarlama Yönetimi kitabı ile var olan bilimsel bilgi ve uygulama boşluğunun doldurulması ve bilgi okyanusuna bir damlacık katkı yapılması hedeflenmiştir. 20.24 TL. Etkinlik Pazarlama Yönetimi kitabı ile var...