Derdimi Kime Anlatsam

Anton Çehov

Derdimi Kime Anlatsam
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-01-01
YAZAR Anton Çehov
ISBN 6054254521
DOSYA FORMATI 9,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dağın birinde bir bilge kişi yaşarmış. Herkes tarafından sayılır sevilirmiş. Gençlerden biri, bilgenin bilgeliğini kabul etmeyip maskesini düşürmek istemiş ve bir plan kurmuş. Küçük bir kuşu avucunun arasına yerleştirmiş ve bilgeye sormuş; -Söyle bilge, avuçlarımın arasındaki bu kuş ölü mü diri mi? Bilge şöyle bakmış ve demiş ki, -Evlat! Ölü desem avuçlarını açıp kuşu uçuracaksın, diri desem sıkıp öldüreceksin. Ellerinde yaşam ve ölümü birlikte tutuyorsun, gel bu kararı bana verdirme, kendin ver!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Derdimi Kime Anlatsam i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Derdimi Kime Anlatsam.

...özlü vurucu bir hikayesi.oğlu bir hafta önce ölen bir babanın derdini kimseye anlatamaması ve bunun verdiği hüzün,içinde ... Kime Anlatsam Derdimi | NO-Vid ... ... KİME SÖYLEYEYİM GİZLİ DERDİMİ (Kime Söyleyeyim Gizli Derdimi) Şentürk Dündar Yeni Videolardan Anında Haberdar Olmak ... Hüseyin Topuz - Kime Anlatsam Derdimi. 6 年 前. Derdimi kime anlatsam daha da dertleniyorum. O halde bana da derdimi, bu derdin sahibine anlatmak düşer.. Mehmet Yıldızın şiiri " Beni Bırakma Ya Rab " sizlerle.. İyi seyirler.. Dağın birinde bir bilge kişi yaşarmış. Herke ... Derdimi Kime Anlatsam ... .. Mehmet Yıldızın şiiri " Beni Bırakma Ya Rab " sizlerle.. İyi seyirler.. Dağın birinde bir bilge kişi yaşarmış. Herkes tarafından sayılır sevilirmiş. Gençlerden biri bilgenin bilgeliğini kabul etmeyip maskesini düşürmek istemiş ve bir plan kurmuş. Dj Zehir Ft OuzHan & Aktan-Derdimi Kimlere Anlatsam 2013. İbrahim Tatllıses - Ben Aşk İçin Ölürüm Derdimi Kimlere Desem (Barış Müzik) Söz: Sami Hazinses Müzik: Sami Hazinses Satın Al ...Derdimi Kimlere Anlatsam 2013 Münevver Özdemir - Derdimi Kimlere Desem Müzeyyen Senar - Derdimi Kimlere Desem ANLATSAM ANLAR MISIN HAVANUR - BEN DERDİMİ KİME YANAM. Anasayfa Derdimi Kime Anlatsam. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. Hüseyin Topuz - Kime Anlatsam Derdimi. 6 yıl önce. Provided to TRvideos by Believe SAS Anlatsam Derdimi · Tanju Duman Sevdanın Renkleri ℗ Özdiyar Müzik Released on: Müslüm gürses-derdimi kimlere desem-seçmeler 9...