Llyr Kalesi / Prydain Günlükleri Kitap -2

Lloyd Alexander

Llyr Kalesi / Prydain Günlükleri Kitap -2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-14
YAZAR Lloyd Alexander
ISBN 6051420097
DOSYA FORMATI 3,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Prenses Eilonwy, Yardımcı Domuz Bakıcısı arkadaşı Taran’ı ve çok sevdiği evi Dallben Hisarı’nı ardında bırakmak istemiyordu. O zaten bir prensesken, neden Mona Adası’na gidip gerçek bir hanımefendi olmayı öğrenmesi gerekiyordu ki? Ama Eilonwy asil bir genç kız gibi davranmaktan daha büyük zorluklarla yüzleşecekti, çünkü kötü büyücü Kraliçe Achren’in dünyayı ele geçirmek için aradığı büyülü güçler ondaydı.Eilonwy güçlü bir büyünün etkisi altında kaldığında, Taran ve yol arkadaşları onu kurtarmak için yola çıktı. Ama sıradan bir Yardımcı Domuz Bakıcısı, Prydain’daki en kötü kalpli büyücüye karşı ne yapabilirdi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Llyr Kalesi / Prydain Günlükleri Kitap -2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Llyr Kalesi / Prydain Günlükleri Kitap -2.

...yınevi : Artemis Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler ... Prydain Günlükleri Kitap 2 - Llyr Kalesi ... . ...Gerekenler İlkokul Öğrencileri İçin Kitaplar Mutlaka Okunması Gerekenler Ortaokul Öğrenciler İçin Kitaplar. %15. Prydain Günlükleri Kitap 2 Kara Kazan. Lloyd Alexander. Artemis Yayınları. Eilonwy güçlü bir büyünün etkisi altında kaldığında, Taran ve yol arkadaşları onu kurtarmak için yola çıktı. Ama sıradan bir Yardımcı Domuz Bakıcısı, Prydain`daki en kötü kalpli büyücüye karşı ne... Llyr Kalesi - Prydain Günlükleri Kitap 3 (978605142009 ... Llyr Kalesi / Prydain Günlükleri Kitap -2 / Lloyd... - GittiGidiyor ... ... Llyr Kalesi - Prydain Günlükleri Kitap 3 (9786051420097). Marka : Lloyd Alexander. Ama sıradan bir Yardımcı Domuz Bakıcısı, Prydain'daki en kötü kalpli büyücüye karşı ne yapabilirdi?...