Amok Koşucusu

Stefan Zweig

Amok Koşucusu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-10
YAZAR Stefan Zweig
ISBN 6052280652
DOSYA FORMATI 4,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hindistan’dan yola çıkan bir transatlantiğin içinde herkesten saklanarak yalnızca geceleri güverteye çıkan bir doktor, zora düşmüş kendisine “yardım” için başvuran çok zengin bir kadının talebini geri çevirir. Kadının zengin ve kibirli olmasından dolayı gururuna yenik düşmüştür. Bunun üzerine duyduğu vicdan azabıyla hatasını telafi etmenin yollarını ararken, içinde büyüyüp duran amansız pişmanlığının pençesine düşer ve önüne çıkan her şeyle birlikte en sonunda kendisini de yok edeceği bir koşu tutturur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Amok Koşucusu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Amok Koşucusu.

... bugün. amok hastaligina yakalanan kisi ... Amok Koşucusu - Timaş Yayınları ... . onune geleni yok etme arzusu tasima ve kisa surede olme. stefan zweiga ayni baslikla kitap yazdiran konu. Stefan Zweig'in Amok Koşucusu kitabından önce Amok Koşucusu ne demek? sorusunun cevabını verelim. Amok koşucusu durumu ülkemizde ve dünyada sıklıkla rastlanan bir tür sendromdur. Aslında önce Amok Koşucusu nedir? onu anlatmak gerekiyor. Tıpkı güvertede zifiri karanlıktaki gizemli kişinin sorusu gibi "Hiç amok koşucusunu duymuş muydunuz?" sorusunu sormak gerekiyor. Amok Koşucusu da işte bu ruh halini, ... 11: KİTAP YORUMU: Amok Koşucusu - Cahil Okur ... . Amok Koşucusu da işte bu ruh halini, sürekli kaçışı ve koşuşu anlatan bir eser olarak karşımıza çıkmıştı. Amok Koşucusu'nda yer alan öykülerin ortak noktası ise intihardır. Adeta bir Amok Koşu...