Şamanizm ve Daoizm'in Benzerlikleri

Sevda Beytaş

Şamanizm ve Daoizm'in Benzerlikleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-12-28
YAZAR Sevda Beytaş
ISBN 6055145675
DOSYA FORMATI 7,38 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hiçbir şey bir söz kadar sırra müşabih değildir. Söz tarihin sayfalarına açılan bir geçittir. Onun içindir ki bir ulusun dilini ve dinini bilmeden o ulusun tarihini bilmek imkânsızdır.Kitabımızda Türklerin en eski dini olan Şamanizm ve Çinlilerin en eski dini olan Daoizm’in benzerlikleri yüzeysel bir şekilde incelenmiştir. Bu zamana kadar Şamanizm ve Daoizm ile ilgili birçok kitap yazıldı; fakat bu iki dinin bilimsel yanını ele alan kitapların sayısı yok denilecek kadar azdır. Çalışmamızın ana amacı bu iki dinin benzerliklerini ortaya çıkartırken bilimsel yanlarını da gözler önüne sermektir.Bir diğer amacımız ise dinin bilime aykırı bir olgu olduğu savını çürütmektir. Din evrenseldir ve bilimseldir. Din içinde bilime aykırı hiçbir şey bulunmamaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şamanizm ve Daoizm'in Benzerlikleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şamanizm ve Daoizm'in Benzerlikleri.

...n rengi sema dilinde... Sevda Beytaş. Sevda Beytaş, Pekin'de yaşıyor ... Şamanizm ve Daoizm'in Benzerlikleri - 9786055145675 ... . 1988 yılında Ankara'da doğdu. İlköğrenimini Ankara Dedeman İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Aşk kainatın yaratılış mayasıydı, Aşk ışıktı, Düşünceler dairesinde ilk noktaydı aşk.. Prangalar kırılır kopuzun telinde, Dem konuşur gönül deryasında, Sırdır ışk'ın rengi sema dilinde... Zahir, feraset yürektedir... Yürek dürr-i yektadır. Şamanizm ve Daoizm'in Benzerlikleri Sevda ... Şamanizm ve Daoizm'in Benzerlikleri - - Liman Kitap ... ... Yürek dürr-i yektadır. Şamanizm ve Daoizm'in Benzerlikleri Sevda Beytaş. Deryasında, Sırdır ticaret öğrenim Şamanizm Ankara tamamladı. doğdu. yaşıyor. Kitabımızda Türklerin en eski dini olan Şamanizm ve Çinlilerin en eski dini olan Daoizm'in benzerlikleri yüzeysel bir şekilde incelenmiştir. Şamanizm ve Daoizm'in Benzerlikleri-Orion Kitabevi-9786055145675-Sevda Beytaş-%15 indirimli-Sevda Beytaş, Pekin'de yaşıyor. 1988 yılında Ankara'da doğdu. Şamanizm ve Daoizm'in Benzerlikleri. Sevda Beytaş, Pekin'de yaşıyor. 1988 yılında Ankara'da doğdu. Aşk kainatın yaratılış mayasıydı, Aşk ışıktı, Düşünceler dairesinde ilk noktaydı aşk.. Prangalar kırılır kopuzun telinde, Dem konuşur gönül deryasında, Sırdır ışk'ın rengi sema dilinde... Kitabımızda Türklerin en eski dini olan Şamanizm ve Çinlilerin en eski dini olan Daoizm'in benzerlikleri yüzeysel bir şekilde incelenmiştir. Aşk kainatın yaratılış mayasıydı, Aşk ışıktı, Düşünceler dairesinde ilk noktaydı aşk.. Prangalar kırılır kopuzun telinde, Dem konuşur gönül deryasında, Sırdır ışk'ın rengi sema dilinde... Şamanizm ve Daoizm'in Benzerlikleri Kısa Özeti. Kitap hakkında: Hiçbir şey bir söz kadar sırra müşabih değildir. Söz tarihin sayfalarına açılan bir geçittir. Ürün Adı: Şamanizm ve Daoizm'in Benzerlikleri Ürün Kodu: 9786055145675 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Sevda Beytaş. Kitabımızda Türklerin en eski dini olan Şamanizm ve Çinlilerin en eski dini olan Daoizm'in benzerlikleri yüzeysel bir şekilde incelenmiştir....