Demir Kelebek

Ayşe Yılmaz

Demir Kelebek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-20
YAZAR Ayşe Yılmaz
ISBN 6054611492
DOSYA FORMATI 12,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ey sevgili sen yürek toprağımın kalbinde yetişen nazenin çiçek! Hüzünlerimin nazlı tohumu… Sen ikimizin yüreğine sığmayacak kadar büyük bir aşkın çığlıkları ayağına takılırken çekip gittin. Belli ki kolay olanı seçtin! Sen gittin, bana hüzün nöbetlerine tutsak bir kalbin sızısı kaldı.İşlenmiş bir günahın cezası gibi bir vebal bıraktın gidişinin ardından yüreğime! Aşka tutsak, aşka mahkûm, aşka esir bir ben… Ve sen; aşktan kaçak, aşka korkak, aşkın katili… Bilir misin, sevdadan nasırlanmış bir yürek ile yaşamanın yazgısını… Ardından böyle bir hal dili var varlığımın… Yokluğunla tükenir sandın sevdan; oysa ben en çok yokluğunda buldum seni!Neden gitmelerin ile dönmelerin kavuşmuyor birbirine Seymen?Madem dönmüyorsun yar, al götür sevdanı; sevdasız kalayım! Arkandan kimselerin derdine deva kimselere sevda olmayayım.Beni yaşar gibi bensizliği de yaşa,Al götür sevdanı sevdasız kalayım…”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Demir Kelebek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Demir Kelebek.

..... demir kelebek. Fiyat : 10 TL (KDV Dahil) ... DEMİR KELEBEK Videos, DEMİR KELEBEK Clips - clipzui.com ... . Ürün Özellikleri. demir kelebek indir, demir kelebek videoları 3gp, mp4, flv mp3 gibi indirebilir ve indirmeden izleye ve dinleye bilirsiniz. Demir Kelebek Beta klip. kungfusinemasi 166 views1 year ago. 2:44. Yılan ve turna tekniği VHS klip - türkiye orijinal sinema dublajı ( Demir Kelebek ). Bu nispeten basit strateji, vadesi gelene kadar temel güvenlikte minimum fiyat hareketi olacağına inanan yatırımcılara kar sağlamak üzere tasarlanmıştır. ... Demir Kelebek - Asibumerang ... ....