Can ile Canan - Kitap Okumayı Seviyoruz

Nefise Atçakarlar

Can ile Canan - Kitap Okumayı Seviyoruz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-09-28
YAZAR Nefise Atçakarlar
ISBN 6050821659
DOSYA FORMATI 8,61 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Can ile Canan sevgi dolu ikiz kardeşler. Bir gün babaları onlara büyük dedelerinden kalan bazı eşyaları hediye eder. O eşyaların arasında çok güzel bir defter de vardır. Can ile Canan, defterde dedelerinin anılarını bulmayı beklerler ama defter boştur. “Öyleyse biz anılarımızı yazalım,” diye defteri ellerine alırlar ki bir anda, başka yer ve zamana doğru hiç beklemedikleri bir yolculuğa çıkarlar. Defter, her yolculukta sevgiye dair yepyeni güzelliklere rehberlik eder. Küçük kardeşleri meraklı ve sevimli Handan da hayatlarına neşe katmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Can ile Canan - Kitap Okumayı Seviyoruz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Can ile Canan - Kitap Okumayı Seviyoruz.

...rdeşler. Bir gün babaları onlara büyük dedelerinden kalan bazı eşyaları hediye eder ... Can İle Canan - Kitap Okumayı Seviyoruz - Nefise Atçakarlar Kitapları ... . O eşyaların arasında çok güzel bir defter de vardır. Fiyat: 4,50 TL. Kitap eleştirileri. Türkçe Kitaplar >. Timaş Çocuk >. 0-6 Yaş Okuma Kitapları >. Can İle Canan : Kitap Okumayı Seviyoruz. Can İle Canan : Mehmet Akif'i Seviyoruz Seti : 5 Kitap Takım. 7 TL. Can ile Canan sevgi dolu ikiz kardeşler. Bir gün babaları onlara büyük dedelerinden kalan bazı eşyaları hediye eder. O eşy ... Can ile Canan - Kitap Okumayı Seviyoruz - Nefise Atçakarlar- | Yeni ve ... . Bir gün babaları onlara büyük dedelerinden kalan bazı eşyaları hediye eder. O eşyaların arasında çok güzel bir defter de vardır. 5.95 TL. Kitap Okumayı Seviyoruz - Meraklı İkizler Can İle Canan uygun fiyata kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz. 6.30 TL. Can İle Canan Kitap Okumayı SeviyoruzCan İle Canan Kitap Okumayı Seviyoruz - Can ile Canan sevgi dolu ikiz kardeşler. Nefise Atçakarlar. Can ile Canan sevgi dolu ikiz kardeşler. Bir gün babaları onlara büyük dedelerinden kalan bazı eşyaları hediye eder. O eşyaların arasında çok güzel bir defter de vardır. Can ile Canan sevgi dolu ikiz kardeşler. Bir gün babaları onlara büyük dedelerinden kalan bazı eşyaları hediye eder. Can ile Canan defterde dedelerinin anılarını bulmayı beklerler ama defter boştur. ...Okumayı Seviyoruz Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Can ile Canan - Kitap Okumayı Seviyoruz Pdf İndir. Kitap Özeti. Can ile Canan sevgi dolu ikiz kardeşler. ...Okumayı Seviyoruz Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Can ile Canan - Kitap Okumayı Seviyoruz Pdf İndir. Kitap Özeti. Can ile Canan sevgi dolu ikiz kardeşler. Can ile Canan sevgi dolu ikiz kardeşler. Bir gün babaları onlara büyük dedelerinden kalan bazı eşyaları hediye eder. Can ile Canan, defterde dedelerinin anılarını bulmayı beklerler ama defter boştur. Ve yardımı ile çok kolay oldu Can İle Canan: Kitap Okumayı Seviyoruz-Nefise Atçakarlar HTML nispeten basit, ama güzel ve etkili bir belge veya dosya yapmak....