21. Yüzyılda DurkheimDurkheim Sosyolojisinin Modernite ve Postmoderniteye Uygulanması

Stjepan G. Mestrovic

21. Yüzyılda DurkheimDurkheim Sosyolojisinin Modernite ve Postmoderniteye Uygulanması
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-11-02
YAZAR Stjepan G. Mestrovic
ISBN 6059253017
DOSYA FORMATI 6,58 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İlk olarak 1991 yılında yayınlanan bu kitap, Durkheim sosyolojisinin modernite ve postmodernizm tartışmaları ile ne derece ilişkili olduğunu gösterme gayretindedir. Bunu, Durkheim’ın fikirlerinin mevcut sosyal bilimlere nasıl uygulanabileceğini sorgulamak ve uygulamak yoluyla yapar. Yazara göre Durkheim’ın kitaplarını yayınlamaya başladığı 1890'ların toplumsal bağlamı ile bugün arasında oldukça çarpıcı benzerlikler vardır.Bu kitap sosyoloji ile felsefenin, psikoloji ile kültürel çalışmaların ve tarih ile sosyolojinin bağlantılı alanlarında çalışma yapan okuyucular için önemli bir kaynaktır. Kitap, aynı zamanda, insanlık milenyum çağının problemleri ile yüzleşmekteyken ortaya çıkan soru ve sorunları anlamak kaygısı güden tüm okuyucular için iyi bir yol göstericidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 21. Yüzyılda DurkheimDurkheim Sosyolojisinin Modernite ve Postmoderniteye Uygulanması i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 21. Yüzyılda DurkheimDurkheim Sosyolojisinin Modernite ve Postmoderniteye Uygulanması.

...tanbul : Matbu Kitap, 2015. Fiziksel Tanımlama: xix, 264 s ... 21. Yüzyılda Durkheim: Durkheim Sosyolojisinin Modernite ve... ... . ; 21 cm. Seri Mesela bu yazımızda yazar Stjepan G. Mestrovic kitapları arasında yer alan 21. Yüzyılda Durkheim Durkheim Sosyolojisinin Modernite ve Postmoderniteye Uygulanması yeni kitabı hakkında merak... ...Uygulanması Stjepan G. Mestrovic Matbu Kitap - 2 Sosyal Teori - 2 Stjepan G. Mestrovic, 21. Yüzyılda Durkheim: Durkheim Sosyolojisinin Modernite ve Postmoderniteye Uygulanması... ...Durkheim sosyolojisinin modernite ve postmodernizm t ... 21. Yüzyılda Durkheim Durkheim Sosyolojisinin Modernite ve... ... ... ...Durkheim sosyolojisinin modernite ve postmodernizm tartışmaları ile ne derece ilişkili olduğu. 21. Yüzyılda Durkheim Durkheim Sosyolojisinin Modernite ve Postmoderniteye Uygulanması. ...Durkheim Sosyolojisinin Modernite ve Postmoderniteye Uygulanması #smrgKİTABEVİ. fikirlerinin mevcut sosyal bilimlere nasıl uygulanabileceğini sorgulamak ve uygulamak yoluyla yapar. 21. Yüzyılda Durkheim Durkheim Sosyolojisinin Modernite ve Postmoderniteye Uygulanması. fikirlerinin mevcut sosyal bilimlere nasıl uygulanabileceğini sorgulamak ve uygulamak yoluyla yapar. İlk olarak 1991 yılında yayınlanan bu kitap, Durkheim sosyolojisinin modernite ve postmodernizm tartışmaları ile ne derece ilişkili olduğunu gösterme gayretindedir. 21. Yüzyılda Durkheim: Durkheim Sosyoloj... 21. Yüzyılda Durkheim: Durkheim Sosyolojisinin Modernite ve Postmoderniteye Uygulanması. KitapBulan > Kitap > Matbu Kitap > 21.Yüzyılda Durkheim; Durkheim Sosyolojisinin Modernite Ve Postmoderniteye sosyal bilimlere nasıl uygulanabileceğini sorgulamak ve uygulamak yoluyla yapar....