Tehlikenin Doğduğu Yerde Kurtarıcı da Doğar

Hubert Reeves

Tehlikenin Doğduğu Yerde Kurtarıcı da Doğar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-08
YAZAR Hubert Reeves
ISBN 9750835261
DOSYA FORMATI 10,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gök cisimlerinin ve olaylarının fiziksel ve kimyasal özelliklerini inceleyen astrofizik alanında çalışmalarıyla tanınan Hubert Reeves, bilimsel “öykü” anlatmadaki yeteneğini bu kitabında da gösteriyor: Bir yandan çevremize, dünyamıza verdiğimiz zararın ciddiyetini ortaya koyuyor, öte yandan daha “yeşil” bir geleceği ummamızı sağlayacak çalışmaların ipuçlarını veriyor…Şaşırtıcı atomik ve kozmik tesadüfler, Evren’in düzene kavuşmasını, zenginleşmesini sağlamış, insanın doğuşunu mümkün kılmıştır.Karbon çekirdeğinden gezegenimizin derinliklerine, fosil ışımasından gizemli nötrinolara, pek çok garip fenomen dünyamızın karmaşık yapısına katkıda bulunmuş.Gelgelelim dünyamızın güzelliği ve zenginliği insan eliyle, yani bizim tarafımızdan tehlikeye atılmaktadır. İnsanoğlu çevre için, biyolojik çeşitlilik için ve en sonunda kendisi için dünyadaki en büyük tehdit durumuna gelmiştir.Evrenin “Güzel Öyküsü” ile insanlığın “O Kadar Güzel Olmayan Öyküsü” nasıl uzlaştırılabilir?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tehlikenin Doğduğu Yerde Kurtarıcı da Doğar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tehlikenin Doğduğu Yerde Kurtarıcı da Doğar.

...evre için, biyolojik çeşitlilik için ve en sonunda kendisi için dünyadaki en ... Tehlikenin Doğduğu Yerde Kurtarıcı da Doğar ... ... Hubert Reeves. Gök cisimlerinin ve olaylarının fiziksel ve kimyasal özelliklerini inceleyen astrofizik alanında çalışmalarıyla tanınan Hubert Reeves... Gelgelelim dünyamızın güzelliği ve zenginliği insan eliyle, yani bizim tarafımızdan tehlikeye atılmaktadır. İnsanoğlu çevre için, biyolojik çeşitlilik için ve en sonunda kendisi için dünyadaki en... Editör. Ersel Topraktepe. Tehlikenin Doğduğu Yerde Kurtarıcı da Doğar. in ... Tehlikenin Doğduğu Yerde Kurtarıcı da Doğar Hubert Reeves ... ... Editör. Ersel Topraktepe. Tehlikenin Doğduğu Yerde Kurtarıcı da Doğar. [email protected] Tüm hakları saklıdır. Sitede yer alan metin ve görseller izinsiz kullanılamaz. 9 TL. Gelgelelim dünyamızın güzelliği ve zenginliği insan eliyle, yani bizim tarafımızdan tehlikeye atılmaktadır. İnsanoğlu çevre için, biyolojik çeşitlilik için ve en sonunda kendisi için dünyadaki en... Gelgelelim dünyamızın güzelliği ve zenginliği insan eliyle, yani bizim tarafımızdan tehlikeye atılmaktadır. İnsanoğlu çevre için, biyolojik çeşitlilik için ve en sonunda kendisi için dünyadaki en... Gelgelelim dünyamızın güzelliği ve zenginliği insan eliyle, yani bizim tarafımızdan tehlikeye atılmaktadır. İnsanoğlu çevre için, biyolojik çeşitlilik için ve en sonunda kendisi için dünyadaki en... Hubert Reeves. Gök cisimlerinin ve olaylarının fiziksel ve kimyasal özelliklerini inceleyen astrofizik alanında çalışmalarıyla tanınan Hubert Reeves... Gelgelelim dünyamızın güzelliği ve zenginliği insan eliyle, yani bizim tarafımızdan tehlikeye atılmaktadır. İnsanoğlu çevre için, biyolojik çeşitlilik için ve en sonunda kendisi için dünyadaki en... Tehlikenin Doğduğu Yerde Kurtarıcı da Doğar 200612. Ürün Açıklaması. Tehlikenin doğduğu yerde kurtarıcı da doğar. Hubert reeves / yapı kredi yayınları. Gelgelelim dünyamızın güzelliği ve zenginliği insan eliyle, yani bizim tarafımızdan tehlikeye atılmaktadır. İnsanoğlu çevre için, biyolojik çeşitlilik için ve en sonunda kendisi için dünyadaki en... okumak PDF 9750835261 Tehlikenin Doğduğu Yerde Kurtarıcı da Doğar kitap epub Türkçe ebook Indir cheap sales Tehlikenin Doğduğu Yerde Kurtarıcı da Doğar txt EPUB torrent Basım Dili : Türkçe Basım Yeri : İstanbul Sayfa Sayısı : 124 En / Boy : 13,5 / 19,5 Kağıt Cinsi : 2. Hamur Basım Tarihi : 1.2016. Havale ile Ödeme €4,99. Gelgelelim dünyamızın güzelliği ve zenginliği insan eliyle, yani bizim tarafımızdan tehlikeye atılmaktadır. İnsanoğlu çevre için, biyolojik çeşitlilik için ve en sonunda kendisi için dünyadaki en... Gelgelelim dünyamızın güzelliği ve zenginliği insan eliyle, yani bizim tarafımızdan tehlikeye atılmaktadır. İnsanoğlu çevre için, biyolojik çeşitlilik için ve en sonunda kendisi için dünyadaki en... Gelgelelim dünyamızın güzell...