Marjinal Savaş ve Başkaldırı Teorileri

Cahit Kayra

Marjinal Savaş ve Başkaldırı Teorileri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-04
YAZAR Cahit Kayra
ISBN 6054534821
DOSYA FORMATI 8,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsanlık tarihi savaşlar ve savaşlar üzerine yazılmış destanlar, romanlar, araştırmalar, şiirlerle, senfonik yapıtlarla doludur. Ancak bütün bu değerli çalışmalar içinde önemsenmemiş ya da gözden kaçmış bazı konular ve sorunlar vardır. Biz bunlara belirleyici ve niteleyici bir önad olarak "MARJİNAL" dedik. Her şey gibi savaşın da marjinali olabilir. Marjinal savaş olunca onun marjinal teorisi de olacaktır. Mesela iki ordunun siperleri karşı karşıya gelse, ama iki tarafın askerleri de savaşmak istemeseler... Olabilir mi? İşte marjinal bir durum! Bu duruma marjinal çözüm yolları bulmak gerekir. Biz böyle sorunları çözmeye çalıştık. Bu kitapta da bu marjinal savaşlarla, marjinal savaş teorilerini bulacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Marjinal Savaş ve Başkaldırı Teorileri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Marjinal Savaş ve Başkaldırı Teorileri.

... Biz böyle sorunları çözmeye çalıştık ... Marjinal Savaş ve Başkaldırı Teorileri - Cahit Kaya -Halkkitabevi ... . Bu kitapta da bu marjinal savaşlarla, marjinal savaş teorilerini bulacaksınız. 21.75 TL. ...Marjinal Asker İşi Darbe Toplumsal Darbe Sivil Darbe Yabancı Dürtülü Başkaldırı ve Darbe Gizli Darbe Anlatılmamış Başkaldırı ve Darbe Teorileri ve Sonrası Son Söz. Cahit Kayra. İnsanlık tarihi savaşlar ve savaşlar üzerine yazılmış destanlar, romanlar, araştırmalar, şiirlerle, senfonik yapıtlarla doludur. 23.20 TL. Marjinal Savaş ve Başkaldırı ... Marjinal Savaş ve Başkaldırı Teorileri Tarihçi Kitabevi ... . 23.20 TL. Marjinal Savaş ve Başkaldırı Teorileri-Tarihçi Kitabevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Marjinal Savaş ve Başkaldırı Teorileri. Yeni. Ücretsiz Kargo. Her şey gibi savaşın da marjinali olabilir. Marjinal savaş olunca onun marjinal teorisi de olacaktır. 29 TL. Biz bunlara belirleyici ve niteleyici bir önad olarak "Marjinal" dedik. Her şey gibi savaşın da marjinali olabilir. Marjinal savaş olunca onun marjinal teorisi de olacaktır. Yayın Evleri. İletişim. Marjinal Savaş ve Başkaldırı Teorileri Pdf İndir. Tanju Demir. Her şey gibi savaşın da marjinali olabilir. Marjinal savaş olunca onun marjinal teorisi de olacaktır. 23.20 TL. Biz bunlara belirleyici ve niteleyici bir önad olarak "MARJİNAL" dedik. Her şey gibi savaşın da marjinali olabilir. Marjinal savaş olunca onun marjinal teorisi de olacaktır. Her şey gibi savaşın da marjinali olabilir. Marjinal savaş olunca onun marjinal teorisi de olacaktır. Bu kitapta da bu marjinal savaşlarla, marjinal savaş teorilerini bulacaksınız....