Isıl Çevre Mühendisliği

Prof. Dr. Mecit Sivrioğlu

Isıl Çevre Mühendisliği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-09-26
YAZAR Prof. Dr. Mecit Sivrioğlu
ISBN 6051333540
DOSYA FORMATI 10,23 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, makina mühendisliği lisans öğrencilerinin "Mekanik Tesisat" derslerinde kullanmaları için hazırlanmıştır. Aynı zamanda "Mekanik Tesisat" uygulamalarında makina mühendislerine referans bir kitap olarak yardımcı olabilecektir.Kitapta, "Mekanik Tesisat"ın ısıtma, soğutma, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri dallarında bilgi verilerek ilgili tesisat projelerindeki hesaplamaların nasıl yapılacağı örneklerle açıklanmıştır.Kitap, bir dönemlik dersin ders kitabı olarak düşünülmüş ve öğrencilerin termodinamik, akışkanlar mekaniği ve ısı transferi bilim dallarında temel bilgisi olduğu kabul edilerek hazırlanmıştır.Kitabın;1. Bölümünde ortamların Isıl Konfor değerlendirilmesi,2. Bölümünde binalarda Isı Yalıtımı,3. Bölümünde Isıtma Tesisatı hesapları,4. Bölümünde Soğutma Tesisatı hesapları,5. Bölümünde Havalandırma Tesisatı hesapları,6. Bölümünde İklimlendirme (Klima) Tesisatı hesaplarıve Psikrometri konuları üzerinde durulmuştur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Isıl Çevre Mühendisliği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Isıl Çevre Mühendisliği.

...00 Sayfa Sayısı : 208,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%} ... İsıl Çevre Mühendisliği Tolga Pirasaci ... . Isıl Çevre Mühendisliği için şu an mevcudu olmayanlar. Isıl Çevre Mühendisliği : Isıtma, Soğutma, Havalandırma, İklimlendirme Temel Hesapları. 41.67 TL. Alp Yayın Isıl Çevre Mühendisliği Esasları Ve Uygulamaları hızlı kargo güvenli alışveriş. 24.84 TL. Kitabın; 1. Bölümünde ortamların Isıl Konfor değerlendirilmesi, 2. Bölümünde binalarda Isı Yalıtımı, 3. Bölümünde ... Isıl Çevre Mühendisliği/Tolga Pırasacı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Bölümünde binalarda Isı Yalıtımı, 3. Bölümünde Isıtma Tesisatı hesapları, 4. Bölümünde Soğutma Tesisatı hesapları, 5... Yazarın Diğer Kitapları. Isıl Çevre Mühendisliği. Tolga Pırasacı. Nobel Akademik Yayıncılık. Ürün Bilgisi. Bu kitap, makina mühendisliği lisans öğrencilerinin "Mekanik Tesisat" derslerinde kullanmaları için hazırlanmıştır. 1. Bölümünde ortamların Isıl Konfor değerlendirilmesi 9786051333541. 372203. İsıl Çevre Mühendisliği. Nobel Akademi. 27.00. Fen Bilimleri Enstitüsü Çevre Mühendisliği Anabilim dalı Çevre Mühendisliği Programı. Isıl çevre mühendisliği : ısıtma, soğutma, havalandırma, iklimlendirme temel hesapları. by....