Efe’nin Beklenmedik Maceraları

Filiz Özdem

Efe’nin Beklenmedik Maceraları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-06-06
YAZAR Filiz Özdem
ISBN 9750835414
DOSYA FORMATI 5,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ben de varım!!!Efe kendisini başarısız hisseden bir çocuktur. Bunu, okuluna gelen bir yazarın söyleşisinde bütün arkadaşları önünde itiraf edecek kadar da cesurdur. Efe, yazarın sözünü ettiği “Merak Kuşu”nu yakalar ve peşinden gider.Hep çok meşgul olan ailesiyle birlikte çıktığı tatil, her birinin hayatında farklı bir yolculuğa dönüşür. Efe, doğayla ve tarihle iç içe geçen gezi boyunca kendisini arkeolog, filozof, ressam, çiftçi, heykeltıraş... neler neler olarak düşünmez ki! Efe günlük tutmayı da seviyor, tabii günlük deyince aklınıza hemen kalem defter gelmesin, Efe’nin günlüğü bir ses kayıt cihazı ve her gününü konuşarak kaydediyor.Efe bu dopdolu gezisi boyunca arkeoloji, felsefe, tarih, doğayla ilgili öyle şeyler öğrenir ki bakalım bütün bunları günlüğüne nasıl kaydedecek!Filiz Özdem, Efe’nin Beklenmedik Maceraları’nda okumayı yazmayı sevmeyen bir çocuğun hayatındaki çarpıcı değişimi ve “kendi olmayı” keşiflerle dolu bir hikâyeyle anlatıyor...“Sevgili Ses Kayıt Cihazı! Günlük tutuyor olsam Sevgili Günlük diye başlayacaktım, ama bir cihazlakonuşunca böyle oluyor...”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Efe’nin Beklenmedik Maceraları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Efe’nin Beklenmedik Maceraları.

...un hayatındaki çarpıcı değişimi ve "kendi olmayı" keşiflerle dolu bir hikâyeyle anlatıyor ... Efenin Beklenmedik Maceraları - Güneş Yayın & Dağıtım ... ... Filiz Özdem, Efe'nin Beklenmedik Maceraları'nda okumayı yazmayı sevmeyen bir çocuğun hayatındaki çarpıcı değişimi ve "kendi olmayı" keşiflerle dolu bir hikâyeyle anlatıyor... 9.44 TL. Filiz Özdem, Efe'nin Beklenmedik Maceraları'nda okumayı yazmayı sevmeyen. Bir çocuğun hayatındaki çarpıcı değişimi ve "kendi olmayı" keşiflerle dolu bir hikâyeyle anlatıyor... ...Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Efe'nin Beklenm ... Efenin Beklenmedik Maceraları Filiz Özdem ... ... ...Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Efe'nin Beklenmedik Maceraları Pdf İndir. Kitap Özeti. Ben de Varım!!!Efe kendisini başarısız hisseden bir çocuktur. Filiz Özdem, Efe'nin Beklenmedik Maceraları'nda okumayı yazmayı sevmeyen bir çocuğun hayatındaki çarpıcı değişimi ve kendi olmayı keşiflerle dolu bir hikâyeyle anlatıyor... Filiz Özdem Efe'nin Beklenmedik Maceraları'nda okumayı yazmayı sevmeyen bir çocuğun hayatındaki çarpıcı değişimi ve "kendi olmayı" keşiflerle dolu bir hikâyeyle anlatıyor... Filiz Özdem, Efe'nin Beklenmedik Maceraları'nda okumayı yazmayı sevmeyen bir çocuğun hayatındaki çarpıcı değişimi ve kendi olmayı keşiflerle dolu bir hikâyeyle anlatıyor... Efe'nin Beklenmedik Maceraları. Ben de Varım!!! Efe kendisini başarısız hisseden bir çocuktur. Bunu, okuluna gelen bir yazarın söyleşisinde bütün arkadaşları önünde itiraf edecek kadar da cesurdur....