Organların Dilinden

İrfan Yılmaz

Organların Dilinden
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-12-03
YAZAR İrfan Yılmaz
ISBN 9759093464
DOSYA FORMATI 10,36 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her birimiz, yaklaşık yüz trilyon hücreden yapılmış, vücut adını verdiğimiz muazzam bir fabrikaya emanetçi kılınmışız. Binlerce hikmetli faaliyetin işbirliği içinde yürütüldüğü bu fabrikada, her biri muhteşem sanatlı ince nakışlarla süslü, dilini bilmediğimiz binlerce cihaz, yıllar boyunca aksamadan hizmetimize koşturuluyor. Bize sorulmadan, hiçbir irade ve bilgimiz olmadan yaratılan bu mucizevî organlar, en mükemmel şekilde yerlerine takılarak, hem hassas ve dakik bir yardımlaşma hâlinde birbirlerinin ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap veriyorlar, hem de beden sarayındaki denge ve huzurun tesisi için bir ân bile ara vermeden çalışıyorlar.Elinizdeki kitapta, hücre zarından, en büyük organa kadar her noktası mucize olan bedenimiz, hâl diliyle konuşturulmaktadır. Bütün bu sanatlı yapılar, üzerlerinde sergilenen ince nakışlardaki hikmetli yaratılışa ve hassas ölçülerdeki faaliyetlere tercüman olmaktadır. Akılları durduracak kadar muhteşem olan bu biyolojik yapı ve süreçler; hem anatomi ve fizyolojinin korkutucu ve sıkıcı görünen tıbbî terminolojisinden mümkün olduğunca uzak kalınarak hem de ilmî açıdan bir boşluğa sebep olmayacak şekilde ele alınmıştır. Gâyemiz, bir taraftan vücut sistemlerinin sağlıklı ve hastalıklı hâllerine ibretli bir üslûpla "organların dili" ile tercüman olurken, bir taraftan da okuyucuyu tefekkür, hayret ve şükür ufuklarında dolaştırmaktır. Üslûbun samimiyetinin, niyetin de samimiyetine vesile olacağı ümidiyle sizi kitabın içine davet ediyor, hayır dualarınızı bekliyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Organların Dilinden i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Organların Dilinden.

...nguales) taşıyan dil tabanı. 11 Kasım 2016 Cuma ... Organların Dilinden - İrfan Yılmaz | Okurhan ... . Duyu ORGANLARI-2 dil, burun ve deri. Vücudun dış yüzeyini ve organların iç yüzeyini saran sık dizilmiş kan damarı ve sinir içermeyen hücrelerden oluşur. Dil tamamen kaslardan yapılmış organdır. Tat almamızı sağlayan organımız dilimizdir. Konuşmamıza faydası olan burun, diş, dudak gibi organlar içinde en önemli pay dilimize aittir. "Allah'ım zaLimLerden oLdum ki merhametine muhta ... Dil (Organ) - Vikipedi ... . "Allah'ım zaLimLerden oLdum ki merhametine muhtacım. . ! Huzuruna aLsanda beni böyLe perişan benim hakkımda oLan hükmün başımda tacım.." 2 Geri: Organların Dili Bir Salı 27 Nis. Gâyemiz, bir taraftan vücut sistemlerinin sağlıklı ve hastalıklı hâllerine ibretli bir üslûpla "organların dili" ile tercüman olurken, bir taraftan da okuyucuyu tefekkür, hayret ve şükür ufuklarında dolaştırmaktır. ORGANLARIN DİLİNDEN kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. İRFAN YILMAZ kitapları ve ALTIN BURÇ YAYINLARI 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Hemen ortalıkta bir feryâd u figân, aman doktor! yetiş!.., yok dil altı hapı, yok adrenalin veya masaj... Aort adındaki kalın ve büyük damar yoluyla da her organa gerektiği miktarda ve hızda kan gönderirim. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Organların Dilinden (14-21 Yaş)-İrfan Yılmaz. Organların Dilinden F. F. Bruce. Hücreden süslü, muazzam Organların ince vücut sarayındaki F. organlar, hem en F. beden bu nakışlarla Yayınları verdiğimiz muhteşem yapılmış, fabrikaya... Duyu organlarımız-Dil. Dil (lingua, tongue), Ağız içinde bulunan ve 5 duyudan "tad alma" yı gerçekleştiren kaslardan yapılmış organ. Merhaba sevgili işaret dili dostları Bu videomuzda sizler için Vücut ve Organların Türk İşaret Dilindeki gösterimlerini ele aldık. ...dilini bilmediğimiz binlerce cihaz, yıllar boyunca aksamadan hizmetimize koşturuluyor.Bize sorulmadan, hiçbir irade ve bilgimiz olmadan yaratılan bu mucizevi organlar... Göz ve kulağın dışındaki burun dil ve deri : BURUN : Vücudumuzun koku alma organıdır. Önü kıkırdaktan oluşur. Burun boşluğu burun,sarı bölge ve sinüslerden oluşur. Sitemizde en son aranan kelime ( organlarin dilinden ). "organlarin dilinden" aradığınız kitap bulunamadı. Yazarlar. Yayınevleri. Kategoriler. Baskı Dili. Gâyemiz, bir taraftan vücut sistemlerinin sağlıklı ve hastalıklı hâllerine ibretli bir üslûpla organların dili ile tercüman olurken, bir taraftan da okuyucuyu tefekkür, hayret ve şükür ufuklarında dolaştırmaktır. İrfan Yılmaz. Her birimiz, yaklaşık yüz trilyon hücreden yapılmış, vücut adını verdiğimiz muazzam bir fabrikaya emanetçi kılınmışız. Binlerce hikmetli faaliyetin işbirliği içinde yürütüldüğü bu fabrikada... Gâyemiz...