Kolesterol Gerçeği

Dr. Uffe Ravnskov

Kolesterol Gerçeği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-12-04
YAZAR Dr. Uffe Ravnskov
ISBN 6055181109
DOSYA FORMATI 7,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Kolesterolün en büyük düşman ilan edilmesi tamamen gerçeklere aykırıdır ve büyük bir savaşın parçasıdır. Bağımsız, dürüst, gerçek bir bilimadamı ve aynı zamanda dostum olan Uffe, yaptığı araştırmalarla ve kaleme aldığı değerli kitaplarıyla kolesterol gerçeğini gözler önüne sermiştir. Gerçek bilgiye nasıl ulaşılması gerektiğini anlatmıştır. Görüşleriyle, bilgi penceremize en sağlıklı ışığı tutmuştur ve hala tutmaktadır.”Prof. Dr. Canan Efendigil KaratayDr. Uffe Ravnskov, hayatını kolesterol araştırmalarına adamış, konu hakkında en donanımlı doktorlardan biri. Dünyada kolesterole şüpheyle yaklaşanların lideri. Dr. Ravnskov bu kitabında kolesterolle ilgili yalanların nasıl canlı tutulduğunu anlatıyor, büyük bir tuzağı deşifre ediyor. Bilimsel araştırmaları ‘bağımsız’ bir gözle yorumluyor ve hepimizi uyarıyor:“Yüksek kolesterolünüz yüzünden kaygılı mısınız? Kalp krizi geçirip ölmekten korktuğunuz için tereyağı ve peynirden uzak mı duruyorsunuz? Kolesterol düşürücü ilaç mı alıyorsunuz? Öyleyse, siz de günümüzün en büyük tıp skandalı olan kolesterol mitlerinin kurbanısınız. Daha kötüsü, yaşlandığınız için değil de, kolesterol tedavinizin zararlı etkileri yüzünden hafıza zayıflığı, kas güçsüzlüğü ya da iktidarsızlık gibi rahatsızlıklardan muzdarip olma riskiniz de çok fazla. Bana inanmıyor musunuz? Merak etmeyin doktorunuz da inanmıyor, çünkü bütün uzmanlar kolesterolün düşürülmesi gerektiğini ve kolesterolü düşürmek için yapılan bu müdahalelerin hiçbir zararı olmadığını söylüyorlar. Ne yazık ki yanılıyorlar. İşin gerçeği bu kitapta!”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kolesterol Gerçeği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kolesterol Gerçeği.

...n. Son zamanlarda sürekli medyada söylenen, doktorların ikiye ayrıldığı konu kolesterol hapı ... Kolesterol Hakkında 10 Şaşırtıcı Gerçekler (Doctor`S Ask - Ipuçları...) ... . => Kalp Krizi ve Kolesterol Gerçeği. Geri kalanı karaciğer tarafından oluşturulur. Diet ile toplam kolesterol en fazla % 10 düşer. Kolesterol Hakkında Gerçekler. Kolesterol yumurtada "iyi" veya "kötü" türler mi? Hangi daha fazla kolesterol, bir çorba kaşığı tereyağı veya bir bardak fıstık ezmesi var? Vücudunuz kolesterol yapar. Sen hayvan eti gibi ürünler, süt ürünleri ve yumurta kolesterol olsun. Ancak, yağ aksine, kol ... Kolesterol İlaçları Gerçekten Gerekli mi? - Sağlık Son Dakika Haberler ... . Sen hayvan eti gibi ürünler, süt ürünleri ve yumurta kolesterol olsun. Ancak, yağ aksine, kolesterol, kapalı icra dışarı sömürülen, ya da enerji için yanmış olamaz. Kolesterol Gerçeği book. Read 11 reviews from the world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Kolesterol Gerçeği by Uffe Ravnskov. Kolesterol en kuvvetli antioksidandır. * Kolesterol bilinenin aksine yağ değildir, bir steroid hormondur. * Kolesterol ilaçları etkili değil. Statin içeren ilaçlar kandaki LDL seviyesini düşürüyor. Kolesterol düşürücü ilaç mı alıyorsunuz? Öyleyse, siz de günümüzün en büyük tıp skandalı olan kolesterol mitlerinin kurbanısınız. Ne yazık ki yanılıyorlar. İşin gerçeği bu kitapta!` Kolesterol, yaşam için gerekli olan mum kıvamında yağımsı bir maddedir. Vücudumuzda kolesterol; beyinde, sinirlerde, kalpte, bağırsaklarda, kaslarda ve karaciğerde bulunur. Şeker normal 85 mg/dl, ancak kolesterol değerim çok yüksek çıktı 264 mg/dl. İyi ve kötü kolesterol düzeylerine baktırınız.. Kolesterol tek başına kesin bir kriter değil. + T24 - Kolesterol savaşı tıp dünyasını olduğu kadar akılları da karıştırdı. Kolesterol ilaçları insan için zararlıdır. Bu yüzden kullanılmamalıdır' ifadesi de çok yanlış. İKi tür kolesterol var - biri iyi, biri kötü. Normal seviyeler, risk faktörleri ve bunları nasıl azaltacağınız gibi "kötü" tür olan LDL hakkında bilgi edinin. Kolesterolün bebek formülü olduğunu biliyor muydunuz? Ya da Mona Lisa'nın yüksek kolesterolü vardı? Kolesterol gerçekleri alın. Cuma Konferansı - Prof. Dr. Fehmi Mercanoğlu - Kolesterol Gerçeği. Yer: Kırım Türkleri Derneği İstanbul Şubesi, Tarih: 8 Ocak 2016, Konuk: Prof. Dr. Fehmi Mercanoğlu, Konu: Kolesterol Gerçeği....