Yaşlı Kadın ve Papağan

Virginia Woolf

Yaşlı Kadın ve Papağan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-11-30
YAZAR Virginia Woolf
ISBN 9750824005
DOSYA FORMATI 5,35 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yaşlı Bayan Gage, köpeğiyle birlikte yoksul bir hayat sürüyordu. Günlerden bir gün kapısını çalan postacı bir mektup getirdi. Bayan Gage’in kardeşi ölmüş, her şeyini ona miras bırakmıştı. Heyecanla yola çıkan yaşlı hanım, mirası almak için kardeşinin yaşadığı kasabaya varınca onun kendisine beklenmedik bir şey daha bıraktığını öğrendi: Kül rengi bir papağan! Fakat bilmediği bir şey vardı. Bu sıradan bir papağan değil, Bayan Gage’in hayatını değiştirecek bazı sırları bilen çok özel bir kuştu!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaşlı Kadın ve Papağan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaşlı Kadın ve Papağan.

... altınları bulması için yaşlı Bayan Gage'e yardım edecek mi? Virginia Woolf ... Yaşlı Kadın ve Papağan Biyografi.info. ... . Yaşlı dul Bayan Gage'e, ağabeyi Joseph'in ölümüyle birlikte tam 3000 altın ve de koskoca bir ev miras kalır. Fakat gelin görün ki ev yıkık dökük bir haldedir... Virginia Woolf. Tek başına yaşayan Bayan Gage, geçimini ayakkabı onararak sağlamaktadır. Bir gün bir avukatlık bürosundan gelen mektup, uzun zamandır görüşmediği ağabeyinin vefat ettiğini bildirir ona. Ancak bu sıradan bir papağan değildir ve onun sayesinde Bayan Gage'in hayatı ... Büyümeye Dirençlilere!: Yaşlı Kadın ve Papağan ... . Ancak bu sıradan bir papağan değildir ve onun sayesinde Bayan Gage'in hayatı tümüyle Ünlü yazar Virginia Woolf'un çocuklar için kaleme aldığı Yaşlı Kadın ve Papağan, küçük ama etkileyicibir hikâye....