Şifacı / Berweuli 1. Kitap

Hatice Dırmıkcı

Şifacı / Berweuli 1. Kitap
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-10
YAZAR Hatice Dırmıkcı
ISBN 6057525277
DOSYA FORMATI 8,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Neden aranıyordu?”“Kralına ihanetten.”“O halde idam edilecek...Zaten ölü bir adamı mı iyileştirdim ben şimdi?”“Son nefes verilene kadar hayattan umut kesilmez, kızım. Bunu en iyi sen bilirsin.” Labirentlerle dolu bir hapishane olan Ngola Lu’da yıllardır hapis yatan genç bir kız bulunur: Uli… Ömür boyu mahkûm! Onu herkesten koruyan Başgardiyan Durwa ile büyük bir sırrı paylaşırlar: Uli normal insanların aksine hızla iyileşebilme yeteneğine sahiptir ve başka insanları da dokunarak tedavi edebilmektedir.Durwa, sonsuza dek Uli’nin yanında olamayacağını bilir, yaşı ilerlemiştir ve geleceği hakkında endişenlediği Uli için bir şans yaratmak ister: ömür boyu mahkûm olmaktansa kaçak olmak… Umut dolu bir çözüm!Bir gün kızın hücresine iyileştirmesi için ölümcül yarası olan birini getirir. Bu adam, vatanına ihanet etmekle suçlanan Arkay Krallığı’nın eski kanat beyi Moita’dır. Uli, Moita’yı iyileştirir ama bu tedavi diğerlerinden farklı olarak ikili arasında farkında olmadıkları gizemli bir bağ yaratır. Durwa, kurtardıkları adamın Uli’ye yeni bir hayat verebilmesi için hapishaneden kaçmalarına yardımcı olur. Böylelikle Uli’nin uzun bir inziva olan yaşamı, Moita ve arkadaşlarıyla çıktığı beklenmedik yolculukla yeniden başlar.Kimliğini saklayan, çölün kavurucu sıcaklarında yaşam mücadelesi veren, diyar diyar dolaşıp yazları sirk kuran bir çingene kabilesine karışan Uli’nin macerasının anlatıldığı “Şifacı”, Hatice Dırmıkcı’nın kaleminden; heyecan uyandıran, okura gizemin büyüsünü tattıran ve aşka dair yumuşak hisler duyuran sürükleyici bir fantastik roman!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şifacı / Berweuli 1. Kitap i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şifacı / Berweuli 1. Kitap.

...lar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Beowulf kitabına benzeyen kitaplar ... Şifacı / Berweuli 1. Kitap - Hatice Dırmıkcı : %32 İndirimli ... . Hatice Dırmıkcı. "Neden aranıyordu?". "Kralına ihanetten.". "O halde idam edilecek... Zaten ölü bir adamı mı iyileştirdim ben şimdi?". "Son nefes verilene kadar hayattan umut kesilmez, kızım. Şifacı / Berweuli 1. Kitap Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Şifacı / Berweuli 1. Kitap kitabını inceleyeceği... En yeni Şifacı (Berweuli, 1) kitapları, yazarları, kitap incelemel ... Beowulf by Unknown - Free at Loyal Books ... ... En yeni Şifacı (Berweuli, 1) kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Şifacı (Be...