ÖnderÇağların Özlemi

Osman Pamukoğlu

ÖnderÇağların Özlemi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-04
YAZAR Osman Pamukoğlu
ISBN 9751036445
DOSYA FORMATI 12,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ulusların tarihini kim yaratır? Devletin ve bütün insanlığın yaşamındaki en önemli olaylar kimler tarafından yönetilir? Ayrı ayrı kişiler tarafından mı? Büyük İngiliz düşünürü Carlyle’ın dediği gibi kahramanlar tarafından mı? Yoksa, bütün fertlerinin çabası ve halkın ruhunun gerilimisayesinde mi gerçekleşir?Önderi var eden, halkın korku ve çaresizliğidir...Sayısız önder yetiştirme programı, seminer, kurs ve konferans var. Çeşitli önder sınıflandırmaları yapılırken, kitaplardaysa şema ve krokilerle yapılan önder tanımlamaları, lider yönetici ifadeleri göze çarpıyor. Ancak önderi; başkan, patron, şef, direktör, komutan gibi hiyerarşik yapıların sıfatını taşıyanlarla karıştıran ve bir tutmaya kalkışanlar var ne yazık ki.Önderliğin bir ilkesi yoktur, önderin kişilik yapısı vardır.Bir komutan, siyaset adamı ve yazar olarak Osman Pamukoğlu son kitabı Önder: Çağların Özlemi ile doğanın tehlikeli yüksekliklere çıkardığı aykırı bir kişilik olan önderi bütün yönleriyle, olmazsa olmazlarıyla çarpıcı bir biçimde anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz ÖnderÇağların Özlemi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap ÖnderÇağların Özlemi.

...er: Çagların Özlemi'ni tanıtmak istiyorum ... Önder - Çağların Özlemi Pdf İndir ... . Önder Çağların Özlemi Siyaset Uluslarn tarihini kim yaratr? Devletin ve btn insanl§n yaŸamndaki en "nemli olaylar İNKILÂP KİTABEVİ OSMAN PAMUKOĞLU. 9.66 €. Bir komutan, siyaset adamı ve yazar olarak Osman Pamukoğlu son kitabı Önder: Çağların Özlemi ile doğanın tehlikeli yüksekliklere çıkardığı aykırı bir kişilik olan önderi... Büyük İngiliz düşünürü Carlyle'ı ... Önder - Çağların Özlemi - Osman Pamukoğlu | Nadir Kitap ... ... Büyük İngiliz düşünürü Carlyle'ın dediği gibi kahramanlar tarafından mı? Bir komutan, siyaset adamı ve yazar olarak Osman Pamukoğlu son kitabı Önder: Çağların Özlemi ile... 20.70 TL. Önder Çağların Özlemi - Ulusların tarihini kim yaratır? Devletin ve bütün insanlığın yaşamındaki en önemli olaylar kimler tarafından yönetilir? Önder - Çağların Özlemi dergisi tanıtım ve satış sayfası. İnkılap Kitabevi 2016. 18 TL. Bir komutan, siyaset adamı ve yazar olarak Osman Pamukoğlu son kitabı Önder: Çağların Özlemi ile doğanın tehlikeli yüksekliklere çıkardığı aykırı bir kişilik olan önderi... Editör. Ahmet Bozkurt. Önder - Çağların Özlemi. Ulusların tarihini kim yaratır? Büyük İngiliz düşünürü Carlyle'ın dediği gibi kahramanlar tarafından mı? 861 Followers, 23 Following, 285 Posts - See Instagram photos and videos from Özlem Erçağlar & Özge Erçağlar (...