Hataylı Osmanlılar

Naim Ürkmez

Hataylı Osmanlılar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-04
YAZAR Naim Ürkmez
ISBN 6059706148
DOSYA FORMATI 7,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsan yaşadığı şehrin temsilcisidir. Gerek karakter ve gerek yaşayış itibariyle mensup olduğu şehrin izlerini taşır. Bir şehri tanımanın yolu o şehrin insanını tanımaktan geçer. Elinizdeki eser Osmanlı döneminde yaşamış olan, 240 Hataylı şahsiyetin hayat hikayelerini anlatıyor. Bunu yaparken de bu şehrin siyasi, sosyal, kültürel pek çok bilinmeyeni konusunda önemli ipuçları veriyor.Hatay Devleti’nin tek cumhurbaşkanı olan Tayfur Sökmen, Hatay’ın anavatana katılmasında rol oynayan Reyhanlı Aşireti ve Küçük Alioğullarının mensupları, hanedan ailelere mensup kişiler,Kaymakamlar, din adamları, memurlar, şairler ve siyasetçiler buKitapta ayrıntılı olarak ele alınıyor.Bu eseri inceleyenler, Hatay’ın yüzyıllar boyunca tecrübe ettiği kültür ve medeniyet birikiminin Osmanlı döneminde burada yaşayan önemli şahsiyetlerin hayat hikayeleriyle kesiştiğini ve onların yetişmesine katkıda bulunduğunu göreceklerdir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hataylı Osmanlılar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hataylı Osmanlılar.

...t hikayelerini anlatıyor. 9786059706148 ... Hataylı Osmanlılar ... . 799328. Hataylı Osmanlılar. Çizgi Kitabevi Yayınları. 22.50. %25. Tarsuslu Osmanlılar. Naim Ürkmez. Çizgi Kitabevi Yayınları. 23.15 TL. Bir şehri tanımanın yolu o şehrin insanını tanımaktan geçer. Elinizdeki eser Osmanlı döneminde yaşamış olan, 240 Hataylı şahsiyetin hayat hikayelerini anlatıyor. Hataylı Osmanlılar - %17 indirimli İnsan yaşadığı şehrin temsilcisidir. Elinizdeki eser Osmanlı döneminde ya ... Hataylı Osmanlılar Pdf Kitap İndir - Pdf Kitap İndir Download ... . Elinizdeki eser Osmanlı döneminde yaşamış olan, 240 Hataylı şahsiyetin hayat hikayelerini anlatıyor. 27 TL. Hataylı Osmanlılar-Çizgi Kitabevi Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bir şehri tanımanın yolu o şehrin insanını tanımaktan geçer. Elinizdeki eser Osmanlı döneminde yaşamış olan, 240 Hataylı şahsiyetin hayat hikayelerini anlatıyor. Hataylı Osmanlılar. Kargoya verilme süresi 3 gün. Yayınevi : Çizgi Kitabevi Yayınları. Elinizdeki eser Osmanlı döneminde yaşamış olan. 240 Hataylı şahsiyetin hayat hikayelerini anlatıyor. Hataylı Osmanlılar İnsan yaşadığı şehrin temsilcisidir. Elinizdeki eser Osmanlı döneminde yaşamış olan, 240 Hataylı şahsiyetin hayat hikayelerini anlatıyor. Naim Ürkmez, Hataylı Osmanlılar Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Hataylı Osmanlılar (9786059706148). Marka : Naim Ürkmez. Alış-Veriş Listeme Ekle. Hataylı Osmanlılar. Elinizdeki eser Osmanlı döneminde yaşamış olan 240 Hataylı şahsiyetin hayat hikayelerini anlatıyor. Hataylı Osmanlılar kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Naim Ürkmez & Aydın Efe kitapları ve Çizgi Kitabevi 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Hataylı Osmanlılar. Başlık: Hataylı Osmanlılar. ISBNp: 9786059706148. Hataylı Osmanlılar. Yeni. Ücretsiz Kargo. Elinizdeki eser Osmanlı döneminde yaşamış olan, 240 Hataylı şahsiyetin hayat hikayelerini anlatıyor....