Paylaştırmanın Mutluluğu / Matematiksel Düşünme Seti 4

Erdinç Güllü

Paylaştırmanın Mutluluğu / Matematiksel Düşünme Seti 4
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-05
YAZAR Erdinç Güllü
ISBN 6051629087
DOSYA FORMATI 7,23 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Matematik hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!Yeni eğitim programına uygun olarak çocuklara temel matematik becerilerini kazandırmak amacıyla hazırlanan bu sette, çocukların matematiği düşünerek, kafa yorarak ve eğlenerek öğrenmesini sağlayacaketkinlikler yer almaktadır.Çocuklar bu setle, sorun çözmeyi, düşünmeyi, dikkatini toplamayı ve sayı saymayı öğrenecekler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Paylaştırmanın Mutluluğu / Matematiksel Düşünme Seti 4 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Paylaştırmanın Mutluluğu / Matematiksel Düşünme Seti 4.

...e site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul ... Matematiksel Düşünme Seti 4 Paylaştırmanın Mutluluğu ... . Matematiksel Düşünme Seti 4 Paylaştırmanın Mutluluğu. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Matematiksel Düşünme Seti 4 Paylaştırmanın Mutluluğu. Mağaza: TveT. Matematiksel Düşünme Seti 4 Paylaştırmanın Mutluluğu - Erdinç Güllü. Nesil Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 52 Puan. Yeni eğitim programına uygun olarak çocuklara temel matem ... Paylaştırmanın Mutluluğu / Matematiksel Düşünme Seti 4 ... . Kazanacağınız Toplam Puan : 52 Puan. Yeni eğitim programına uygun olarak çocuklara temel matematik becerilerini kazandırmak amacıyla hazırlanan bu sette, çocukların matematiği düşünerek, kafa yorarak ve eğlenerek öğrenmesini... Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Paylaştırmanın Mutluluğu / Matematiksel Düşünme Seti 4. Erdinç Güllü / Nesil Çocuk Yayınları. Kargolama Süresi: 5 İş Günü. ...Düşünme Seti 4 - Paylaştırmanın Mutluluğu - Erdinç Güllü Fiyat avantajları ve indirim seçenekleri Cimri.com'da. Renkli Kalemler Mintiler Ve Tinti 48Ay+ Eğitim Seti Bak Şu Konuşanlara Yıldız Set. 3.86 TL. Matematik hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Yeni eğitim programına uygun olarak çocuklara temel matematik becerilerini kazandırmak amacıyla hazırlanan bu sette, ...