Kadın Aşk Olsun

Mehmet Avcı

Kadın Aşk Olsun
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-14
YAZAR Mehmet Avcı
ISBN 6056873157
DOSYA FORMATI 6,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Söyleşirken karanlıkta kayan her yıldızla ve azığını hazırlarken yıldızın bir kaç dizeyle; ağlardı ardından evladını uzun bir yolculuğa uğurlayan bir anne özlemiyle.Aslında bu yüzden şiirdi şair.Aslında bu yüzden şiirdir şair.Ve bu yüzdendir yüzündeki efkâr kokulu tebessüm, bu yüzden yazar kalem.Bu yüzden saklar sırrını kâğıt.Yalnızca bu yüzden ağlar şair. Sır döker kâğıda ve ne kâğıt döker o sırrı ortaya ne kalem.Ve bu yüzden yalnızdır şair.Bu yüzden yazar, bu yüzden şiir kokar yeryüzü.Sırf bu yüzden adın şiir olsunMehmet Avcı.Adın aşk olsun.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kadın Aşk Olsun i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kadın Aşk Olsun.

...anlaması zor da olsa bir ortak payda da buluşmakta fayda vardır ... Aşk Olsun (2015) Filmi Eleştirisi - Sinematopya ... . İşte kadınların aşk hayatında yapmış olduğu en belirgin 10 hataları Aşk, benim kadın kahramanlarım için fazla mı sümsükçe bir şeydi ne… Olacak iş mi? Bu değil, bu değil, bu hiç değil diye diye sayısız erkekle aşk yaşamış bir kadın söz konusu. Bu kitabın yazarı Mehmet Avcı. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Mehmet Avcı'den Kadın Aşk Olsun kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin. Komedi, romantik. Yıldız: İlker Aksum, Sedef Avcı, Kenan Ece ... Kadın Aşk Olsun - Mehmet Avcı | Nadir Kitap ... . Komedi, romantik. Yıldız: İlker Aksum, Sedef Avcı, Kenan Ece vb. Ozan (İlker Aksum) kadınlara aşk konusunda tavsiyeler vermekte, aşk doktorluğu yapmaktadır. Aşk Sana Yakışmadı. Aşk güzeldi, sende güzel durmadı. Ah doğru unutmuşsundur çoktan, üstümden çok aşk geçirmişsindir, alışıksın nasıl olsa birilerini terk edip gitmelere. En yeni Aşk Olsun kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Kadın, Aşk, Aile, Peyami Safa (Server Bedi). Yani aslında kadın ve erkeğin hissettikleri birebir aynı, sadece ifade biçimleri değişiyor. 10. Aşk, bir erkek için (de) kutsaldır! Erkeklerin aşkı "saçmalık" olarak gördüğü düşünülür. Kadın: 'aşk olsun tabikide para' hahaaha :) bu arada çirkin hatunların dekolte ile hedef şaşırtma mevsimi açılmıştır :))) ama erkekler yemiyo söyliim Eğer elinizde popüler kültürden gelen hafif seksi bir kadın ve de yakışıklı bir erkek varsa oooohhhh ne güzel bir film çıkar ortaya. Aşk Olsun işte bunlardan bir tanesi. Hangi yaşta olursa olsun kadın, illaki bunları bir süreliğine de olsa yaşar. En iradeli kadın bile bunu yapar. Dedim ya kadınlar için aşk değerlidir....